İrlanda İşçi Alımı 2017

irlanda-isci-alimi

İrlanda İşçi Alımı

İrlanda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İrlanda’yı her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. İrlanda işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada İrlanda iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

İrlanda işçi alımı konusunda bu ülkeye yerleşmek isteyen bir çok kişi takipçidir. Kurumsal bünyede ülkeye geçerek meslek edinip çalışarak, daha sonraki süreçte kalıcı bir iş imkanına sahip olabilirsiniz.

İrlanda tarım ve hayvancılık konusunda oldukça popüler bir ülkedir ve ülkemizden giden yatırımcılar gıda, tekstil ve sanayi alanındaki çalışmalar yapmaktadır. İş gücünü temin etmek isteyen ve kalıcı bir düzen kuran yatırımcılar, Türk işçi alımı için ilan vermektedir. Bunun için İngilizce bilme şartı aranmaktadır ve bu da gerçekten önemli bir detaydır.

İş için yeterli donanıma sahip olan kişiler, uzun soluklu ya da dönemsel işler yapabilir. Çocuk bakıcılığı, temizlik ve boya işleri için de oldukça fazla talep vardır.

İrlanda Hizmet Sektörü

İngiltere kadar olmasa da İrlanda’da da hizmet sektöründe eleman ihtiyacı vardır. Orta seviyede İngilizce bilgisinin gerektiği bu çalışmaları özellikle eğitim düzeyi düşük olan kişiler ve öğrenciler tercih etmektedir.

Nitelikli elemanlar için İrlanda işçi alımı yapılmaktadır. Bu da kurumsal bir firma bünyesinde çalışacak ve belirlenen nitelikleri hatta daha fazlasını taşıyan adaylar arasından seçilmektedir. Bu nedenle kalıcı olarak ülkeye yerleşmek istiyorsanız mesleğinizde uzman olmanız oldukça önemlidir.

Çalışma Şartları

İrlanda’da çalışmak için kesinlikle çalışma izninizin olması gerekmektedir. İrlanda işçi alımı yapıldığında dönemsel olarak çalışmanız gerektiğinizde gerekli olan yasal izinleri ve vize işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, İrlanda’daki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile İrlanda’da iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

16 Yorum

 • İlker

  Merhabalar,
  Şuan dünyanın en büyük fitness ekipman üretici firmalarından biri olan Life Fitness Satış Departmanında proje ve marka sorumlusu olarak çalışıyorum. Aynı zamanda Beden Eğitini öğretmeni ve özel eğitmenliğim var. Cv me uygun irlanda da iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Serkan

  Serkan ben tekstil konusunda her türlü bilgiye sahibim üretim makina operatör kuğu satış pazarlama … ekonomi Lisans mezunuyum İngilizcem var

 • Metin

  Merhaba ben metin 12 yıldır erkek kuaförüyüm Türkiye’de yaşıyorum ve yurtdışına açılmak ve mesleğimi orada yapmak istiyorum belgelerim tan bekarım
  Teşekürler.

 • Recep

  Merhabalar. Kimya ve laboratuar teknikeriyim ingilizce pre-intermedite suan irlanda’dayim dil okulunda calisma iznim var. Calismam lazim is bulamiyorum. Yarimdi olacak viri çıkarsa cok memnun olurum.

 • okan

  Slm ben okan argon ve elektirik kaynakcisiyim testli yurd disinda calismak istiyorum. Ingili arkadaslara duyrulur.

 • Cengiz kul

  Merhabalar 30 yaşındayım 20 senelik DİAMOND mıhlama ve işleme ustasıyım mikro uzmanlık alanım sanatımda son derece başarılıyım ilginize teşekkürederim

 • ilker

  Merhaba,
  İlker Önen üniversitenin grafik tasarım bölümünden mezunum.
  İrtibata geçebilirseniz cv mi ve portfoyumu paylaşabilirim.

 • Muhammet

  Merhaba 22 yaşındayım orta seviyede inglizce biliyorum daha önce halkla ilişkiler bölümünde çalıştım

 • Ozan

  Prefabrik montaj ustasıyım yurt dışı deneyimim im var düz işçiden olabilir

 • bilal

  Merhaba 24 yaşındayım ve tecrübem yok. 2 yıl makina teknikerliği okuduktan sonra özel bir firmada teknik ressam olarak çalışmaktayım . üretimden önce planlı ham madde tedariki ve Autocad ile detaylı üretim resmi ve projesi hazırlamaktayım. yurt dışı işlerde çalışmak istiyorum.

 • Yüksel

  Vestel Elektronik fabrikasında 6 yıldır, üretime bağlı makinelerde ustabaşı olarak çalışmaktayım. İngilizce biliyorum. 31 yaşındayım.

 • Orhan

  Merhaba alçı,boya,dış cephe yalı Baskı ustasiyim

 • Hüseyin

  Vasıfsızım işe ihtiyacım var

 • vefa

  Merhaba ben vefa 16 yıl Otobüs şöför’uyum şehirler arası ve şehir içi Şöför’um derecede İngilizce’m var Ingilizce’yi turizm’de öğrendim
  Iyi calismalar.

 • sulo

  Süleyman emir isi isik Su ve ses yalitiminda uzmanim

 • Mustafa Kemal

  Merhaba meslek boya alçı
  Ve iş makinesi oparatör

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin