İrlanda İşçi Alımı 2016

irlanda-isci-alimi

İrlanda İşçi Alımı

İrlanda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İrlanda’yı her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. İrlanda işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada İrlanda iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

İrlanda işçi alımı konusunda bu ülkeye yerleşmek isteyen bir çok kişi takipçidir. Kurumsal bünyede ülkeye geçerek meslek edinip çalışarak, daha sonraki süreçte kalıcı bir iş imkanına sahip olabilirsiniz.

İrlanda tarım ve hayvancılık konusunda oldukça popüler bir ülkedir ve ülkemizden giden yatırımcılar gıda, tekstil ve sanayi alanındaki çalışmalar yapmaktadır. İş gücünü temin etmek isteyen ve kalıcı bir düzen kuran yatırımcılar, Türk işçi alımı için ilan vermektedir. Bunun için İngilizce bilme şartı aranmaktadır ve bu da gerçekten önemli bir detaydır.

İş için yeterli donanıma sahip olan kişiler, uzun soluklu ya da dönemsel işler yapabilir. Çocuk bakıcılığı, temizlik ve boya işleri için de oldukça fazla talep vardır.

İrlanda Hizmet Sektörü

İngiltere kadar olmasa da İrlanda’da da hizmet sektöründe eleman ihtiyacı vardır. Orta seviyede İngilizce bilgisinin gerektiği bu çalışmaları özellikle eğitim düzeyi düşük olan kişiler ve öğrenciler tercih etmektedir.

Nitelikli elemanlar için İrlanda işçi alımı yapılmaktadır. Bu da kurumsal bir firma bünyesinde çalışacak ve belirlenen nitelikleri hatta daha fazlasını taşıyan adaylar arasından seçilmektedir. Bu nedenle kalıcı olarak ülkeye yerleşmek istiyorsanız mesleğinizde uzman olmanız oldukça önemlidir.

Çalışma Şartları

İrlanda’da çalışmak için kesinlikle çalışma izninizin olması gerekmektedir. İrlanda işçi alımı yapıldığında dönemsel olarak çalışmanız gerektiğinizde gerekli olan yasal izinleri ve vize işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, İrlanda’daki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile İrlanda’da iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

5 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN