İsmmmo Personel Alımı 2017


ismmmo-personel-alimi

İsmmmo Personel Alımı Yapıyor!

İsmmmo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İsmmmo personel alımı yapıyor. İsmmmo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İsmmmo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İsmmmo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kuruluş tarihi 1990’lı yıllara dayanan İsmmmo İstanbul böglesindeki hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Diğer bir adıyla İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olan İsmmmo personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu kurum da sizin de bir işiniz olabilir. İlanın devamını inceleyip İsmmmo’ya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İsmmmo Hakkında

Misyonumuz

Mesleki hak ve hukukumuzu korumak üzere finansal bilgi, yönetim muhasebeciliği, danışmanlık konularında sürekli eğitimler ve yayınlarla meslek mensuplarının bilgi birikimini, kariyerini geliştiren, uzmanlaşmasını sağlayan, Muhasebe ile ilgili uygulamalara yön veren bilimsel ve teknolojik çalışmalar yapmaktadır.

Vizyonumuz

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan;

Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı;

Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan

Lider kurum olmaktır.

İsmmmo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan İsmmmo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Odanın aradığı personel pozisyonlarını ve koşullarını inceleyip İsmmmo iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • Engin

    Serbest muhasebeci malimusavir ve Bagimsiz Denetçiyim.Bransimla ilgili talebiniz varsa, çalışmak isterim.Saygılarımla.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin