Isuzu Personel Alımı 2017


isuzu-personel-alimi

Isuzu Personel Alımı Yapıyor!

Isuzu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Isuzu personel alımı yapıyor. Isuzu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Isuzu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Isuzu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Isuzu 1937 yılında Japonya’da temelleri atılan bir firmadır. Anadolu Grubu, 1983 yılında Japon firmayla yaptığı anlaşma neticesinde Isuzu marka araçların üretimine ülkemizde başlamıştır. Anadolu Isuzu otomotiv sanayi ve ticaret a.ş adıyla faaliyetlerini sürdüren Isuzu personel alımı yapmaya devam ediyor. Bir çok alanda kalite ödülleri bulunan anadolu Isuzu’da çalışmak istiyorsanız, haberimizin devamındaki ısuzu insan kaynakları duyurusunu ve ihtiyaç duyulan eleman pozisyonlarını inceleyiniz.

Isuzu İnsan Kaynakları

İşe Alma ve Yerleştirme Sistemi

Her yılın başında yapılan “İnsan Gücü Planları” doğrultusunda, boş kadrolara uygun kişiler öncelikle şirket içinden ve Grup içinden temin edilmeye çalışılır. Şirket ve Grup içinden boş kadro ihtiyacı karşılanamadığı takdirde dış kaynaklara başvurulur.

Grup şirketlerimizdeki her bir pozisyon için, pozisyonun gerektirdiği nitelikler tanımlanmıştır ve işe alımlarda, adaylarda tanımlanan bu niteliklerin varlığı ve düzeyi aranmaktadır. İş tanımlarından hareketle pozisyona özel tecrübe, yabancı dil bilgisi gibi özellikler de değerlendirilmektedir. Pozisyonun gerekliliklerinin yanında, adayların Anadolu Grubu kurum değerleri, kültürü ve yetkinlikleri ile ne ölçüde bağdaştığı incelenmekte, ve önemle göz önünde bulundurulmaktadır. Anadolu Grubu’nun tüm üyelerinin, kurum kültürümüze bağlı, ekip çalışmasına inanan, iletişime açık, gelişmeye önem veren, kültürlerarası çalışabilen, ürün kalitesini ve müşteri tatminini gözeten, katılımcı, girişimci ve yenilikçi bireyler olmaları beklenmektedir.

Ücret Yönetimi Sistemi

Grubumuzda ücret yönetimi sistemi, iş değerlemesine ve performans yönetimine dayanmaktadır. Sistemin amacı ücretlerin, ihtiyaç duyulan insan kaynağını şirketlerimize çekecek ve organizasyonda tutacak şekilde, piyasa koşullarına duyarlı ve enflasyon seviyesi göz önünde bulundurarak yönetilmesidir.

Isuzu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ağırlık olarak İstanbul’dan alımlarını gerçekleştirecek olan Isuzu personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki tabloda bildirmiştir. Size en uygun pozisyona karar verip iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bölge Servis Sorumlusu İstanbul, Kocaeli
AR-GE Powertrain Mühendisi İstanbul – Asya
AR-GE Elektrik Mühendisi İstanbul – Asya
AR-GE Elektrik Sistemleri Tasarım Konstrüktörü İstanbul – Asya
Kalite Kontrol Auditörü İstanbul – Asya
Bakım Mühendisi İstanbul – Asya
CRM Sorumlusu İstanbul – Asya
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul – Asya
Ar-Ge Dokümantasyon Konstrüktörü İstanbul – Asya
AR-GE Mekanik Sistemler Tasarım Konstrüktörü İstanbul – Asya

Isuzu iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Farida

  Merhaba 29 yasimdayim Ukrainda university mevzuniyim rusca farsca türkmence dillerinde Bilyorum ise ise ihtiyacim var lutfen donus yaparsiniz sevinirim

 • Bayram Yılmaz

  Merhaba endustri meslek lisesi motorlu araclar teknolojisi okudum mercedes bmw servisinde bakim onarim isciligi yapmistim önlisans mezunuyum makine teknikeriyim cnc operatorlugu yapiyorum uygun bir pozisyonda calismak istiyorum.

 • Serhat

  Ford ISIZU OTOGAR Tır YEDEK PARÇA UZERINDE 5 SENE DENEYIMIM VAR FREN BOLUMUNDEYDIM askerliğimi yaptım

 • Kadir

  Gazalti elektrik kaynağı kesim büküm makinalarını kullanırım teknik resim bilgim var mesleki sertifikam mevcut 28 yaşındayım orta okul mevzunuyum ist

 • Volkan

  Merhaba isimim Volkan
  14 yasindan belli isuzu yekili servisinde calistim istanbulda yasiyorum.elektrik ustasiyim
  A
  Yasim 22 askerlik gorevimo tamamladim

 • Savaş

  Mrhblar ben önlisans mezunuyum ve makine teknikeriyim sizinle çalışmak istiyorum ve arge ve üretim ve pontaj gibi satış gibi alanlarda deneyimim oldu güzel bir firmada siyah gördüm ve orda aldığım arge çalışması bana veya katkıda bulundu ve üretim gibi staj yaptım onun gibi alanlarda kendimi geliştirdiğime inaniyom ve sizinle calişmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 • merdan

  slm bn merdan ısuzu iveco ustasıyım istanbu mustafa kemalde oturuyorum yaşım 21 askerliğimi yasptım

 • emrah

  mrblar sizinle çalışmak istiyorum 1987 dogumluyum lise mezunuyum herhangi bir saglık problemim yok işe ihtiyatım var iyi günlerr..

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin