İzmir Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları 2017


İzmir Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları

Hayatımızı daha iyi şartlarda yaşamak hepimizin en önemli arzusu haline gelmiştir. Bu konuda yapılan yeni işçi alımları ile birlikte maddi anlamda sorunlarınız halledilmektedir. Günümüzde havalimanları ciddi anlamda hem ücret ödemelerinde hem de personel haklarında mükemmel bir şekilde olacaktır. Bu alan içerisinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı sizlere iş imkânı sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Personel Alımı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı iş ilanları sürekli olarak güncellenmektedir. Birçok kişiye iş imkânı sunan bu alan içerisinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Başvurularınızı havalimanı içerisindeki markalara iletmeniz ile birlikte kısa bir değerlendirme süreci içerisine girmektesiniz. Değerlendirme olumlu sonuçlandıktan sonra maddi konuda beklentileriniz karşılanacaktır.

Temizlik Personeli

Temizlik koşullarına uygun bir alan oluşturmak kesinlikle önemlidir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı personel alımı alanında temizlik bölümünde çalışacak birçok insana ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer iş guruplarında olduğu gibi tamamen vardiya sistemi ile çalışılmaktadır. Bu nedenle de maddi anlamda bu iş alanı içerisinde hareket etmek her zaman için yararınıza olacak bir durumdur.

Güvenlik Personeli

Güvenlik olarak daha önce çalıştaysanız daha iyi şartlarda çalışmaya devam edebilirsiniz. Vardiya sistemi ile birlikte günün belirlenen saatleri içerisinde havalimanında görevlendirilmektesiniz. Tamamen kolay bir iş olması ile birlikte hassasiyet gerektirmektedir. Dikkatliyim ve korumacı bir yapım var diyorsanız havalimanın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Havalimanında bu alan sıklıkla ve sene içerisinde birçok kez alım yapılmaktadır.

Satış Danışmanı Personel Alımı

Satış Danışmanı olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı iş ilanları ön plana çıkmaktadır. Sizlerle belirlenen alan içerisinde havalimanında olan insanların sorularını yanıtlamak işi sunulmaktadır. Kolay bir iş alanı olması ile birlikte günün belli saatlerinde çalışıyorsunuz. Her an ve her dakika birilerinin sorularını cevaplamıyorsunuz. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilen bir iş alanı olmayı başarmıştır.

Mesai ve Aylık Ücretler

İşe girmeniz ile birlikte aylık olarak ödemeniz dışında çalıştığınız her saat için düzenli mesai ücreti ödemesi yapılmaktadır. Aylık ödemeler iş alanlarına farklılık gösterse de yüksek ücretten değerlendirilmektedir. Bu nedenle de maddi alanda kendiniz ciddi anlamda katkıda bulunabilirsiniz. Her anlamda sizlerin beklentisi iş gurupları ile fazlasıyla karşılanmaktadır.

Bu sayfa İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Mslm

  İYi akşamlar normalde satıl temsilcisiyim ama şuan belediyede temizlik işlerinde görev yapıyorum extra olarak kameramanlık yapıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 • Gül Akbas

  Çalışmayı çok seviyorum. Öğrenmek kendimi geliştirmek herzaman benim için çok önemli. Disiplinli düzenli ve çözüm odaklı olmak prensibim. Deneyimim olmayan bir işi bile kısa sürede öğrenmek çözmek benim için çok önemli. Kendimle yarışmayı seviyorum. Kendime güveniyorum. Üstesinden gelemeyeceğim bir işin olduğunu düşünmüyorum.

 • Erdal

  1971 dogumlu Evli 2çocuk babası serbest olarak kameramanlık yapıyorum İzmir gürçeşmede oturuyorum.işe çok ihtiyacım var.Değerlendirirseniz sevinirim Sayğılarımla Erdal

 • Nimet

  Temizlik deneyim in yok ama okadarda zor bir iş değil benim için.

 • hatice

  temizlik konusunda deneyimliyim.dönüş yaparsanız sevinirim

 • ZUHAL

  ADI :ZUHAL

  2001-2003 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSITESI MAKINE RESIM KONSTRUKSIYON ÖNLISANS MEZUNU
  1994 -1998 MANISA ANADOLU SEKRETERLIK MESLEK LISESI
  AHMET TÜTÜNCÜOĞLU ORTAOKULU
  ALMANYA’DAKI OKUL EĞITIMLERI
  PROJE VE STAJLAR:
  2001-2003 DÖKTAŞ A.Ş MAKINE RESIM KONSTRUKSIYON 40 IŞ GÜNÜ STAJI
  1997-1998 ELBO A.Ş ANADOLU SEKRETERLIK MESLEK LISESI SEKRETERLIK STAJI
  YABANCI DIL: Almanya’nın Friedrichshafen Bodensee kentinde doğup büyüdüm ve 15 yaşıma kadar hem Almanca, hem de İngilizce eğitimimi orada görüp ilk ve ortaokulu (Hauptschule) Almanya’da bitirdim. Türkiye’de 1991 yılında Orta Okulunu tekrar başladım ve hala gidip geliyorum. Bu nedenle Almancam anadil seviyesindedir. Almanya’da yaşamış ve okumuş olmama rağmen Türkçem de anadil seviyesindedir. Orta, Lise ve Üniversite hayatım dahilinde daima İngilizce ve Almanca, Türkçe dillerinde eğitim gördüm ve her birini anadili gibi gördüm.
  KATILDIĞIM KURSLAR:
  2009 AMERIKAN KÜLTÜR DERNEĞI INGILIZCE
  2009 ELGINKAN VAKFI UNIGRAPHICS CAD NX4
  2008 ELGINKAN VAKFI UNIGRAPHICS CAM NX4
  2008 ELGINKAN VAKFI AUTOCAD
  2007 ELGINKAN VAKFI WORD, EXCEL
  2006 AVANTAJ KURSU NETSIS PROGRAMI
  01.06.2010 – 27.10.2010 YÖNETICI ASISTANLIĞI ÖZEL DEULCOM KARBAY IŞKUR
  IŞ DENEYIMI:2001-2003 ‘DE AFYON KOCATEPE ÜNIVERSITESINDE OKURKEN ÇEVIRMENLIK ( INGILIZCE) OLARAK YAPTIM.ÖZGEÇMIŞIMDE SUNMUŞ OLDUĞUM OKUL STAJI OLARAK SEKRETERLIK VE MAKINE RESIM KONSTRUKSIYON GÖREVLERIMI SÜRE IÇERSINDE ÇALIŞTIM.FATURA,CARI-STOK TAKIP IŞLERI (NETSIS),PERSONEL ÖZLÜK IŞLER, DOSYALAMA,EVRAK VE ARŞIVLEME IŞLEMLERI ÖĞENDIM.
  ARAŞTIRMACI VE YENILIKCI BIR PERFORMANSA SAHIBIM.
  2008 MÜŞTERI TEMSILCISI (YABANCI DIL ALMANCA(2AY)OLARAK GÖREV ALDIM.
  SEMINER : 2010 – ELGINKAN VAKFI SORUN ÇÖZME TEKNIKLERI
  ILGI ALANLAR: GEZI- SEYAHAT,INTERNET, YABANCI DILLERDE, ALMANCA ÖZEL DERS VERMEK, FAALIYETLERE KATILMAK, TERCÜMANLIK, BILGI IŞLEM, MÜZIK DINLEMEK,ÖZEL DERS VERMEK.

  NOT: HER HANGI POZISYONLARDA UYGUN OLARAK EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SIZDEN HABER BEKLIYORUM.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin