Kael Personel Alımı 2017


kael-personel-alimi

Kael Personel Alımı Yapıyor!

Kael insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kael personel alımı yapıyor. Kael iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kael iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kael eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1992 yıllarında İzmir bölgesinde kurulan Kael ülkemizin elektronik sektöründe önemli firmalardan birisidir. Kurulduğu yıllardan beri sürekli kendini yenileyen bir anlayışla ilerleyen Kael personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Kael’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kael İnsan Kaynakları

KAEL de “insan” öncelik ve önem taşır. İnsan kaynakları açısından bakıldığında, ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri, öncülük, saygınlık, kalite, katılımlı yönetim, tam bilgilendirme, esneklik, değer yaratma ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşir

İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.

Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi, hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.

Kaliteyi, bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.

Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak, kuruluşumuzun, toplumsal yaşamın her alanında hizmet verme geleneğini sürdürürüz. Kuruluşumuzun kültür ve sanata, eğitime, bilime ve spora yaptığı katkıların gururunu paylaşırız.

Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya, birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

Kael Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İzmir bölgesinden yapan Kael personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Zaman zaman farklı şehirlerde de personel ihtiyacı duyan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Kael’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin