Kemal Tanca Personel Alımı 2017

kemal-tanca-personel-alimi

Kemal Tanca Personel Alımı Yapıyor!

Kemal Tanca insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kemal Tanca personel alımı yapıyor. Kemal Tanca iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kemal Tanca iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kemal Tanca eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin ayakkabı sektöründe önemli markalardan birisi olan Kemal Tanca 1950 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana pek çok insan tarafından sıklıkla tercih edilen Kemal Tanca personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de ilanın devamını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kemal Tanca Hakkında

Kemal Tanca, 1950 yılında ilk adımı attığı ayakkabı sektöründe cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürüdü.

Türkiye’deki 130 mağazasının tamamı kendisine ait olan Kemal Tanca, ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretilirken %10’luk kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal ediyor.

Mağazalarımızda erkek ürünlerimizi Kemal Tanca olarak üretirken, kadın ürünlerimizi Tanca olarak üretmekteyiz. Bu markalar ayakkabı sektöründe kaliteye imzasını atmışlardır. ( Kaynak )

Kemal Tanca Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Kemal Tanca personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyip Kemal Tanca’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Danışmanı Diyarbakır
Kasa Sorumlusu Batman, Mardin, Şanlıurfa
Vitrin Tasarımcısı ve Görsel Düzenleme Uzmanı İstanbul
Depo Elemanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
İşe Alım Uzmanı İstanbul – Avrupa
Ürün Yönetim Uzmanı İstanbul
Danışma Görevlisi İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı Osmaniye
Makam Şoförü İstanbul
Kasa Kontrol Sorumlusu İstanbul
Mağaza Satış Danışmanı Türkiye Geneli
 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Cihan

  Deneyimim yok ama yapabileceğim inaniorum

 • akif

  1994 yılından bu yana ayakkabı sektöründe ilk olarak imalat bölümünde sonrasında pazarlama ve mağazıcılık olarak devam ettim yani ayakkabı benim işim ikili ilişkileri iyi ve ikna kabileyeti yüksek biriiyim KONYADA ikamet ediyorum tancayla çalışmak isterim

 • LUTFİ

  Uzun zamandır mağazacılık sektöründeyim işimi severek yaparım müşteri ilişkilerinde iyiyim ikna kabiliyetim yüksek, güler yüzlü ekip çalışmasında uyumluyumdur işimi gerçekten severek yaparım.

 • cemre akasya

  İsmim cemre akasya onlisans mezunu olup magazacilik sektorunde kasiyer olarak calistim. İsimde cok iyi oldugum. Ve sevilen bir insan olarak kemal tancada calismak bir mutluluk olur diyarbakirda ikamet etmekteyim.

 • Barış

  Merhaba ilk önce böyle büyük bir ailenin parçası olmaktan büyük bir onur duyarım 14 yıllık ayakkabı giyim sektöründeki suan aktif olarak 2 yıldır mardin inci mağazasında çalışıyorum şahsi olduğu için ay sonunda ayrılıyor

 • Serap

  Deneyimim yok ama yapabileceğime inanıyorum.

 • selami

  Tecrübeli değilim

 • Esma

  Uzun zamandir magza isindeyim deneyimli ve tecrübeliyim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin