Kent Gıda Personel Alımı 2017

kent-gida-personel-alimi-ilani

Kent Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Kent Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kent Gıda personel alımı yapıyor. Kent Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kent Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kent Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektöründe ülkemizin önde gelen markalarından biri olan Kent Gıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kent Gıda İnsan Kaynakları

Şirket Kültürümüz

Global vizyonumuz ve değerlerimiz kültürümüzü oluşturur.

Şirketimizi, iş ortaklarımızı, toplumumuzu ve dünyamızı geliştirecek yeni fikirler için sürekli çalışırız.

Eylemlerin sözlerden daha önemli ve etkili olduğunu biliriz, bu nedenle Mondelēz International’da: Güven veririz, işimizi sahipleniriz, işlerimizi sadeleştiririz, açık fikirli ve katılımcıyız, herşeyi açıkça konuşuruz, aklımızla ve kalbimizle yönetiriz, tartışır, karar verir, sonuçlandırırız.

“Neşeli Lezzetli Anlar Yaratmak” hayalimize ulaşmak için Mondelēz International’ın çalışmak için mükemmel bir yer olmasını hedefleriz. Bu hedefe ulaşmak için de performansı değerlerle yönetir, ilham veren liderler yetiştirmeye odaklanır, işbirliğine yatkın, yaratıcı, öğrenen topluluklar yetiştirir ve her işimizde içtenliğin önemine inanırız.

Sürekli Profesyonel Gelişim – Mondelēz International ’da işinizi yaparken aynı zamanda sürekli gelişirsiniz. Kariyer planlaması, iş deneyimleri, koçluk, geribildirim, yüksek kaliteli eğitim – gelişim programları ve potansiyelinizi tam olarak kullanmanıza yardımcı olacak uzmanların desteğiyle sürekli ilerlersiniz. Mondelēz International ’da birçok kişi, kişisel anlamda gelişiminize destek olmak ve farklı deneyimler kazanmanızı sağlamak için çalışır.

Kent Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapacak olan Kent Gıda personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Kent Gıda insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin