Kent Gıda Personel Alımı 2017


kent-gida-personel-alimi-ilani

Kent Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Kent Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kent Gıda personel alımı yapıyor. Kent Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kent Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kent Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektöründe ülkemizin önde gelen markalarından biri olan Kent Gıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kent Gıda İnsan Kaynakları

Şirket Kültürümüz

Global vizyonumuz ve değerlerimiz kültürümüzü oluşturur.

Şirketimizi, iş ortaklarımızı, toplumumuzu ve dünyamızı geliştirecek yeni fikirler için sürekli çalışırız.

Eylemlerin sözlerden daha önemli ve etkili olduğunu biliriz, bu nedenle Mondelēz International’da: Güven veririz, işimizi sahipleniriz, işlerimizi sadeleştiririz, açık fikirli ve katılımcıyız, herşeyi açıkça konuşuruz, aklımızla ve kalbimizle yönetiriz, tartışır, karar verir, sonuçlandırırız.

“Neşeli Lezzetli Anlar Yaratmak” hayalimize ulaşmak için Mondelēz International’ın çalışmak için mükemmel bir yer olmasını hedefleriz. Bu hedefe ulaşmak için de performansı değerlerle yönetir, ilham veren liderler yetiştirmeye odaklanır, işbirliğine yatkın, yaratıcı, öğrenen topluluklar yetiştirir ve her işimizde içtenliğin önemine inanırız.

Sürekli Profesyonel Gelişim – Mondelēz International ’da işinizi yaparken aynı zamanda sürekli gelişirsiniz. Kariyer planlaması, iş deneyimleri, koçluk, geribildirim, yüksek kaliteli eğitim – gelişim programları ve potansiyelinizi tam olarak kullanmanıza yardımcı olacak uzmanların desteğiyle sürekli ilerlersiniz. Mondelēz International ’da birçok kişi, kişisel anlamda gelişiminize destek olmak ve farklı deneyimler kazanmanızı sağlamak için çalışır.

Kent Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapacak olan Kent Gıda personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Kent Gıda insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

11 Yorum

 • Aysel karabacak

  Acil iş arıyorum sabunda çalıştım toplama yapabiliyorum

 • necmettin

  devamlşı ,iş arıyorum gıda teknıkerıyımm

 • Sibel

  Is yerinizde paketleme bolumunde calismak istiyorum. Gercekten ise ihtiyacim var..

 • Mesut

  Adım mesut lise mezunuyum 1987 doğumluyum şirketinizde paketleme işi görevinde çalışmak istiyorum ilgili yetkililerden yardımlarınızı beklemekteyim teşekkürler

 • cengiz

  makına teknikeriyim.işimde başarılıyım.kurumsal firmalarda çalıştım.yönetim tecrübemde mevcut.genç yaşta emekliyim.başarıyı takım çalışmasına yansıtan ve sosyal ilişkileri güçlü olan biriyim.sizin firmanızla çalışmak ve yeni başarılara imza atmak istiyorum.

 • Gülsüm

  İssizim fabrikanizda calismak istiyorum paketleme deneyimim var

 • Ayfer

  ayferakoz is atoyorum fabrika da calisiyordum 10 yilldir calisiyorum

 • Hüseyin

  Açil işe ihdyacım var engelli raporum var lütfen yardımcı olun

 • Hamide

  İs arıyorum bende fabrikaniza ise girmek istiyorum ne olur yardımcı olurmusunuz

 • hasan güneş

  ben de iş istiyorumbustayım cezerye ve lokumda sadullah cevizin 2 sene ustalıgını yaptım ama her işi yaparım

 • Abdullah

  Devamli iş ariyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin