Kiler Market Personel Alımı 2017

kiler-market-personel-alimi

Kiler Market Personel Alımı Yapıyor!

Kiler Market insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kiler Market personel alımı yapıyor. Kiler Market iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kiler Market iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kiler Market eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bulunduğu şehirlerde çok sayıda insana tarafından tercih edilen Kiler Market personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Kiler Market Hakkında

MİSYON

Kiler Mağazalarında kaliteli ürünler satılır ve kaliteli hizmet sunulur.

Müşterilerin mutlak memnuniyeti gözetilir, en iyi reklamın memnun bir müşteri olduğunu bilinir. Vasat ve kısa dönemli beklentileri karşılayacak sürdürülebilirliği olmayan işlere girilmez.

Değer Yaratmanın yolunun verimlilikten geçtiğinin bilincindedir.

İşletmelerin her noktasında yüksek verimlilik beklentisinde vardır. Fizibilitesi olmayan hiçbir işe girilmez. Tüm süreçler standardize edilmiştir, uygulamada mağazalar arası farklılık bulunmaz.

Tüm verimlilik kriterleri çok sıkı takip edilir, sapmaların iyileştirmesi için gerekli aksiyonlar alınılır. Müşterilerinin ihtiyaç, beğeni ve beklentileri eksiksiz ve zamanında karşılar,

Yenilikçi, öncü ve hızlıdır. Sahadan merkeze etkin bir geri besleme mekanizması vardır. Müşterisine rahat bir alışveriş ortamı sunar, mağazalar temiz, düzenli, aydınlıktır ve ferahtır.

Kiler Perakende, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları, kreditörleri ve çalışanları ile gerçekci ve tutarlı bir iletişimde bulunur.
Yerine getiremeyeceği taahhütlerde bulunmaz, beklentiyi aşağıda tutar, ancak her zaman taahhüt ettiğinin üzerinde performans gösterir.

İtibar kaybının aslında para kaybı olduğunu çok iyi bilir.

Başarıyı paylaşır.

Başarı ve yüksek performansı şeffaf kriterlere göre personeliyle paylaşır. Performansın ana kriteri verimlilik ve sürekli daha iyiye gitmektir.

VİZYON

Müşterisinin güvenini kazanarak sürekli olarak bulunduğu pazardaki en hızlı büyüyen, en dinamik, en verimli şirket olmak.

Kiler Market Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunluklu İstanbul ve Ankara bölgesinden yapacak olan Kiler Market personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Kiler Market’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Servis Şoförü İstanbul – Avrupa
Manav Elamanı Ankara
Kasiyer Ankara
Kasiyer Ankara
Reyon Elemanı Ankara
Reyon Elemanı İstanbul – Avrupa
Kasap Elemanı İstanbul – Anadolu
Mağaza Görevlileri İstanbul – Anadolu
Depo Şoförü İstanbul – Avrupa
Manav Elemanıo İstanbul – Avrupa
Reyon Elemanı Ankara

Bir başka büyük mağaza zinciri olan BİM mağazası da çok sayıda yeni personeller işe almaktadır. Mağaza sektöründe çalışmak isteyen insanlar için Bim Personel Alımı ilanını da incelemenizi önermekteyiz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • Mehmet

    Zonguldak merkezde ikametgah ediyorum B snf ehliyetim Src 2 4 ve pisikoteknik evraklarim mevcuttur. Sabika kaydi ve benzeri hicbir sorunum yoktur

  • sehmus

    merhabalar ben istanbul avrupa yakasin da ituruyorum sofuluk isi arıyorum e sınıfı ehliyetim var

  • mustafa

    Ankara Mamak’ta oturuyorum e sinifi ehliyetli var sofor luk olur depoda çalışırım iş verme imkanınız varsa bekliyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin