Konya Torku Personel Alımı 2016

konya-torku-personel-alimi

Konya Torku Personel Alımı Yapıyor!

Konya Torku insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Konya Torku personel alımı yapıyor. Konya Torku iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Konya Torku iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Konya Torku eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin parlayan yıldızı olan Koya Torku her geçen gün daha fazla insana hitap etmekte ve faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şeker ve Çikolata sektöründe kendini kanıtladıktan sonra gıda sektöründe de başarılı bir çizgi çizen Konya Torku personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük şirkette bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip, şirkete nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Konya Torku İnsan Kaynakları

Başarının kaynağı insan

Bir Konya Şeker markası olan Torku için çalışacak ekiplerin belirlenmesinde Holding İK politikaları yürütülür.

Başarısının temellerinde sahip olduğu insan kaynağının olduğunu bilen Konya Şeker, kariyerinizi şekillendirme konusunda sizlere geniş bir yelpazede farklı imkânlar sunuyor. Konya Şeker’in büyük bir dinamizmle gelişen yapısı, insan kaynaklarına birçok alanda uzmanlaşma ve kendilerini geliştirme fırsatı veriyor. Gelecekte tarım ve enerji sektörlerinin daha da önemli olacağını öngören Konya Şeker, yapılanmasını da bu vizyona göre şekillendiriyor. Konya Şeker, kalıplara sığmayan dinamizmini paylaşacak ve kişisel kariyerine taşıyacak bir insan kaynakları yapısı hedefliyor.

Konya Torku Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Ülkemizdeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Konya Torku personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde duyurmaktadır. Konya Torku insan kaynakları sayfasından iş başvuruları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Konya Torku iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

5 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN