Kopuz Gıda Personel Alımı 2017

kopuz-gida-personel-alimi

Kopuz Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Kopuz Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kopuz Gıda personel alımı yapıyor. Kopuz Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kopuz Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kopuz Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kopuz şirketler grubunun tarihi 1974 yılına kadar dayanır. O yıllarda İstanbul bölgesinde kurulan firma bugün otomotiv,sigorta, inşaat, ilaç gibi daha bir çok sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kopuz Gıda Hakkında

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi felsefemizle en mükemmele erişerek daha da büyümek, yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarıları konumu sürekli geliştirerek, hizmet alanlarında Türkiye’de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet veren şirketlerden oluşan bir topluluk olmaktır..

Misyonumuz

İç piyasada kaliteden ödün vermeyen üretim ve satış anlayışımızla ve uzman kadromuzla tercih edilir bir marka olmak, dış ticaret şirketlerimiz aracılığıyla da ürettiğimiz ürünleri tüm dünyaya tanıtmak, tattırmak ve ülkemizin tanıtımına daha çok katkıda bulunmaktır.

Kopuz Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satıl Alma Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul Anadolu, Avrupa
İç Denetçi İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Pastacılık Satış Temsilcisi Trabzon
Satış Temsilcisi İzmir, Manisa
Muhasebe Müdürü İstanbul – Anadolu
Muhasebe Şefi İstanbul – Anadolu

Kopuz Gıda iletişim için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • Merhaba ben Ali . 29 yaşında isparta doğumluyum. 25 yaşıma kadar baba mesleğini icra etmiş 3 yıldır ise pazarlama sektöründe calismaktayim. Ben lise mezunuyum öyle üniversite falan da okumadım. İnsanın kendisini geliştirmesi için illaki üniversite mezunu olmasi gerektigini de düşünmüyorum. Halkın içinden gelen bir esnaf çocuğu olarak kendini yeterince yetirsirmis ikna kabiliyeti oldukça iyi ve kendine güvenen biri olarak sizinle çalışmak isterim.Bulunduğum şirkette kariyer planları yapabileceğim yeterli alan olmadığı ve tatmin olmadığım bir ücretle çalıştığım için ayrılmak istiyorum. İnternette gezinirken size rastladım ve inceledim. Bir 10 yıl sonra kendimi aranızda degerli ve vazgeçilmesi zor calisanlarinizdan biri olarak görmek istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin