Koton Personel Alımı 2017

koton-personel-alimi

Koton Personel Alımı Yapıyor!

Koton insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Koton personel alımı yapıyor. Koton iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Koton iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Koton eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Koton 1988’de çalışma hayatına başlamıştır. O zamanlar İstanbul’da küçük bir mağazada satışlarını gerçekleştiren firma kısa bir sürede tasarımlarını ve üretimlerini kendisi yapmaya başlamıştır. Verdikleri bayiliklerle adım adım büyüyen koton bugün Türkiye’nin en çok tercih edilen giyim markalarından birisi haline gelmiştir. Sadece ülkemizde değil dünya çapında bilinen bir marka olan koton personel alımı yapmaya devam ediyor. 400’ün üzerinde mağazasıyla binlerce insana istihdam sağlayan koton çok sayıda eleman alımı gerçekleştirecek. Bugünlerde Türkiye’nin her şehrinde personele ihtiyacı olan Kotonun deneyimli eleman şartı koşmaması bir çok insanı sevindirecek bir haber oldu. Deneyimli elemanların yanında mağazacılık sektründe yetiştirilecek deneyimsiz elemanların başvurularını da kabul eden koton firması sizin için iyi bir fırsat olabilir.

Alt satırlarda koton insan kaynakları bölümünün yaptığı bildiriyi ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını bulacaksınız. Size uygun en iyi işe anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıntılar haberin devamında;

Koton İnsan Kaynakları

KOTON’un başarısının her çalışanımızın ortak enerjisine ve katkısına bağlı olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden, tutkulu, enerjik, yaratıcı, çalışkan, yarı gerçekleri ve tabuları sorgulayan, araştıran yenilikçi, motivasyonu yüksek insan kaynağını bünyemize katıyor, üst kademelere ulaşmaları için gereken desteği veriyoruz.

İnsan Kaynakları ekibi olarak hedefimiz adayların çalışmaya başladığı ilk andan itibaren çalışan memnuniyetini yüksek tutmak, tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek…

Yeteneği bulmak, değer vermek ve geliştirip doğru konumlandırmak insan kaynakları politikamızın temelidir. Çalışanlarımızın memnuniyet düzeyinin ölçülmesine ve bu veriler doğrultusunda çalışan bağlılığının artırılmasına önem veriyoruz.

Çalışanlarımız için ergonomik, yaratıcılığı destekleyen ve mutlu çalışanlar yaratacak, stil sahibi iş ortamları organize ediyoruz.

Koton Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Ülkenin neredeyse her şehrinde elemana ihtiyacı olan koton personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. 250’nin üzerinde personele ihtiyacı olan kotona siz de iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Firma genel olarak mağazada çalışacak satış danışmanları, part-time elemanlar, depo sorumlusu gibi mevkilere eleman aramaktadır. Kendi şehrinizdeki açık pozisyonları inceleyerek karar verdiğiniz personel pozisyonuna anında online başvuru yapmak için tablonun altındaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Yerinde Ürün Sorumlusu İstanbul
Satış Danışmanı Bursa
Mağaza Depo Sorumlusu İstanbul
Mağaza Depo Sorumlusu – BEYAZIT CADDE İstanbul
Ürün Planlama Kontrol Sorumlusu İstanbul
Bölge Yöneticisi Adana, Mersin
Mağaza Müdür Yardımcısı Muğla
İkram Servis Personeli İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul
Satış Danışmanı Elazığ
Satış Danışmanı İstanbul
Mağaza Depo Personeli Alanya
Satış Danışmanı – Bodrum Muğla
Mağaza Depo Personeli – ALANYA Antalya
Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul
Satış Danışmanı – Bağdat Caddesi İstanbul
Satış Danışmanı – Şişli İstanbul
Satış Danışmanı – OPTIMUM AVM İstanbul
Satış Danışmanı – GAZİANTEP PRIMEMAL Gaziantep
Mağaza Depo Personeli – MARMARA FORUM İstanbul
Depo Personeli – MECİDİYEKÖY SRS İstanbul

Kotona iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

12 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin