Libya İşçi Alımı 2016

libya-isci-alimi

Libya İşçi Alımı

Libya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Libya’yı her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. Libya işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada Libya iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Pek çok kişi yurt dışında çalışmak için İŞKUR kapılarını aşındırmaktadır. Libya işçi alımı yapan firmalar, İŞKUR aracılığıyla ilan vererek dönemsel ya da sürekli çalışabilecekleri eleman ihtiyaçlarını bu kurumdan karşılamaktadır.

Bu nedenle bir çok kişi ilanları takip ederek, değişik pozisyonlarda çalışabilecekleri işler aramaktadır. Yurt dışında çalışmak, maaşların dolar ya da Euro üzerinden verilmesi nedeniyle tercih edilir. Bu sayede daha çok birikim yapan insanlar, bir süreliğine yurt dışında çalışmayı tercih edebilirler.

Libya ülkesine aranan eleman ihtiyaçlarında aracı kurumlara dikkatle yaklaşmanız gerekir. Çünkü bazı kişiler, emek sömürüsü yaparak bu alanda sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır.

Libya’da Çalışmak için Ne Gerekir?

Libya işçi alımı yapan bir firmadan kabul edildiyseniz, vizesi olan bir pasaporta ve çalışma iznine ihtiyacınız olacaktır.

Tabi en önemlisi de kalacak yer konusunda nasıl bir seçeneğinizin olduğunu öğrenmeniz gerekecektir. Çünkü bu sorun da oldukça önemlidir. Bir çok firma bu imkanları çalışanlar için sağlamaktadır ancak emin olmanız için her detay üzerinde dikkatlice durmanız gerekecektir.

Libya’da çalışmak için bir çok farklı sektörü tercih edebilirsiniz. Ancak İŞKUR gibi güvenilir kurumların ilanlarını takip etmeniz daha güvenilir olacaktır.

Libya İş İlanları

Pek çok kişi internet üzerindeki kariyer sitelerinden Libya işçi alımı ilanlarına başvurabilir ve nitelikleri uygun olduğunda da çalışmak için gerekli evrakları tamamlayarak, çalışmaya başlayabilir.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, Libya’daki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile Libya’da iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

15 Yorum

 • Fevzi

  Elektrik -Elektronik -Pano -Mönütörlügü Mezunuyum 21 Yasındayım Yurtdısında A.g O.g D.c A.c
  isleriyle Ugrasırım Güneş Enerji Sektöründe İlgim Büyüktür .

 • ferhat

  Harfiyat kamyon soforuyum yur didinfa calismak istiyorum

 • sencer

  Merhaba Beton santrali ekipman Yöneticiliği ve İnşaat Depo yöneticiliği Alanında 5 yıllık Türkmenistan tecrübem vardır.Her ülkeye gidebilirim olumlu yada olumsuz geri dönüşümünüzü bekliyorum.Kolay gelsin

 • Nevşehirli

  Tesisat ustasiym minare ustalığı inşaat işi garsonluk aşçı yardımcısı her iş var

 • Erhan

  Erhan soğuk demir ustası

 • Kerim kaya

  Merhaba benim 20 yıllık inşaat ustasıyım ve de 10 yıllık kaynakçı olarak calşyorum belgem var .ve de yurtdışında çalışabilmek için bütün evraklarım hazır saygılar.

 • Kürşad

  Forklift ve mobil vinç operatörüyüm,boyada yapabilirim,ihtiyaç olursa vasıfsız da çalışabilirim

 • Yunus

  12 yıllık kalıp ustasıyım belgem var bir yıllık kaynak bilgim var.acil iş arıyorum… yüksek alanlarda daha iyi çalışabilirim

 • Selim

  Duvar kalıp ustasiyim

 • fatih küçük

  inşşat kalıpçısı ve izalasyoncuyum ayrıca 20 yıllık agır vasıta ehliyetim ve src 1234 ve piskoteknik belgem var libyada çalışmak istiyorum

 • murat

  tessisat ısıtma sogutma

 • muhammet

  libyaya işci olarak gitmek istiyorum inşaat ve tekstil ustasıyım

 • murat duymaz

  çelik montaj formeniyim ekibim var libya cezayir türkmenistanda çalıştım

 • Mustafa

  Her türlü kaynak işleri yapılır

 • Burak Demir

  Acil Tıp Teknisyeniyim / Diğer Sağlık Personeli (iş yeri hemşiresi ) diplomam var.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN