Macaristan İşçi Alımı 2017


macaristan-isci-alimi

Macaristan İşçi Alımı

Macaristan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Macaristan’ı her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. Macaristan işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada Macaristan iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Macaristan ülkemize yakınlığı ile bir çok yatırımcının yurt dışına açılmak için tercih ettiği bir ülkedir. Bu ülkede özellikle gıda ve tekstil sektöründe çok fazla talep vardır.

Macaristan işçi alımı zincir mağazalar için eleman teminin yanında inşaat sektöründe de oldukça popülerdir. İşkur ya da kariyer sitelerinde yer alan ilanlara başvuru yaptığınızda Macaristan’ın şehirlerinden birinde işe başlayabilirsiniz.

Kolay bir vize uygulaması olan ve yaşanılır bir ülke olan Macaristan, kültür olarak da Osmanlı izleri taşıdığı için çok tercih edilmektedir.

Çalışma İzni Şart Mı?

Çalışma izni şarttır. Çünkü sosyal haklardan yararlanabilmek için ihtiyacınız olan tüm yasal belgeler, resmi çalışırsanız vardır.

İş başvurusu yaptığınız kurum size kolaylık sağlayacaktır. Ancak yabancı dil bilginizin olmaması gibi bir çok husus vize konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Macaristan iş ilanları İşkur ya da ülkenin kendi insan kaynaklarından yapılmaktadır.

İlanları insan kaynakları sitelerinden takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Değerlendirme Aşaması

İş başvurusu için talep gönderdiğinizde, başvurunuzun onaylanması durumunda sektöre göre değişen şartları sizinle görüşeceklerdir.

Kalacak yer, maaş ve ne kadar süre çalışabileceğiniz gibi bir çok detay uzun ya da kısa dönem eleman ihtiyaçları için değerlendirilir. Macaristan işçi alımı, bir çok kişinin yakın olması nedeniyle tercih ettiği ve eğitim amaçlı gidenlerin hem çalışıp hem okumasına imkan tanıdığı için tercih edilmektedir.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, Macaristan’daki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile Macaristan’da iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

16 Yorum

 • SEDAT

  TESKTİLDE KESİMÇİYİM İŞARIYORUM

 • turgay

  alçı dekorasyon alçıpan ustasıyım yurt dısı işlerinde çalışabilir

 • Serkan

  Merhaba tekstil makinecisiyim iş arıyorum

 • Turan

  Merhaba, Ben makine teknikeriyim. Aynı zamanda meslek lisesinin metal bölümünden mezunum. Asansör, kaynak ve makine sanayinde 3 yıl iş tecrübem var. Ingilizceyi konuşacak kadar biliyorum. Macaristan’da iş bulmak istiyorum lütfen yardımcı olabilecekler

 • Metin

  Merhaba adım Metin Aytulu 23 yıllık Alüminyum imalat ve cephe giydirme ustasıyım Yurtdışında çalışmak istiyorum Rusça ve Kırgızca biliyorum proje okuyup uygulama yapıyorum

 • Erdi

  Merhaba matbaa ve baskı üzerine oldukça deneyimli bir bireyim flint group ve mondi group gibi şirketlerde mürekkep ve renkler üzerinde 4 yıl boyunca çalıştım bu tarz bir işte çalışabilirim.

 • İklimlendirme ve klima ustasıyım

 • nizameddin yildirim

  Ben tekstilde cLisiyorum macarRistanda calismak istiyorum

 • Bülent

  Selam ben Bülent Taş. Tır şoförüyüm iş arıyorum Macaristan da çalışmak istiyorum. Yardımlarınızi bekliyorum.

 • ahmet

  slm iyi akşamlar nanisada ikamet edyorum ben temizlik şirketinde calışmak istiyorum aşclıkta resturantta otel haztane bar ve fırında calısırım hamurker ve yardımcığım var olursa sevinirim

 • İmdat şahin

  Slm ben alçı boya ustasıyım isimde iyiyim yurtdışında çalışmak istiyorum 39 yaşındayım

 • Ercan

  Pasaport vize tamam

 • Kadir yaman

  Slm ben kalipci ustasiyim istege gore ekibim var

 • zeki

  Slm bende deri de kesiciyim
  Yurt disinda calismak isterin

 • okan

  meraba ben kaynakcıyım ıs arıyorumm

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin