Marmarabirlik Personel Alımı 2017


marmarabirlik-personel-alimi

Marmarabirlik Personel Alımı Yapıyor!

Marmarabirlik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Marmarabirlik personel alımı yapıyor. Marmarabirlik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Marmarabirlik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Marmarabirlik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük zeytin üreticilerinden birisi olan Marmarabirlik 1954’lü yıllarda kurulmuştur. Ülkemizde tüketicilerin en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Marmarabirlik personel alımı yapmaya devam ediyor. Sektörünün köklü ve en tecrübeli markalarından birisi olan Marmarabirlik çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Marmarabirlik İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Marmarabirlik İnsan Kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksiklik duyduğu birimlerin tespitini yapıp ilanlarını bu doğrultuda yayınlamaktadır. Firmaya yapılan başvurular belli bir CV havuzunda toplanır ve inceleme süreci başlar. Uygun görülen adaylar arasından son seçimler yapılarak yüz yüze mülakat aşamasına geçilir. Adaylar bu aşamadan da geçerlerse son olarak işe alım süreci başlatılır.

Marmarabirlik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin bir çok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyan Marmarabirlik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bursa, İstanbul, İzmir bölgelerde alımlarını yapmaya devam eden Marmarabirlik firmasına siz de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • Hatice çalışkan

  Bende iş başvurusu yapıp çalışmak istiyorum

 • Seval

  İzmir Çiğli Egekentte oturuyorum. Merchhandiser olarak akyurekte çalıştım.. Marmarabirlik zeytine baktım.. Size merch alımı olursa çalışmak isterim.. Mail adres verirseniz cvmi yollarım kolay gelsin..

 • Dilek çömez

  Zonguldak devrekliyim zıraatbankasına eleman alımı varmı

 • savet uslu

  gıda teknıkerıyım

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin