Mars Lojistik Personel Alımı 2017

mars-lojistik-personel-alimi

Mars Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

Mars Lojistik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Mars Lojistik personel alımı yapıyor. Mars Lojistik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Mars Lojistik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Mars Lojistik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Mars Lojistik ülkemizdeki büyük taşımacılık firmalarından birisidir. Yalnızca ülkemizde değil dünya çapında tanınan bir firma olan Mars Lojistik personel alımı yapmaya devam ediyor. Karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımacılığı gibi bir çok alanda hizmetlerini sürdüren firma, çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, Mars Lojistiğe nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Mars Lojistik İnsan Kaynakları

Din, dil, ırk, cinsiyet, engelli ayırımı gözetmeksizin doğru insanların istihdamını sağlamak, çalışanlarının memnuniyetini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve verimliliğini arttırmak, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratarak karar oluşumuna katılımını sağlamak.

Mars Logistics olarak çalışanlarımızı şirketin en değerli kaynağı olarak görüyoruz. Hızla büyüyen, değişime ve öğrenmeye açık olan şirketimizde, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacıyla bir çok faaliyet gerçekleştiriyoruz.

Mars Lojistik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Mars Lojistik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Aşağıdan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul – Avrupa
İtalya Hattı Yurtdışı Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul – Avrupa
İspanya Hattı Yurtdışı Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Saha Operasyon Eleman İstanbul – Avrupa
Operasyon Elemanı / Engelli Personel İstanbul – Avrupa
İhracat Müşteri Temsilcisi Türkiye
Transit Beyan Yönetmeni İstanbul – Avrupa
Muhasebe Uzman yardımcısı İstanbul – Avrupa
Hava Deniz Kargo Saha Satış Sorumlusu İstanbul
Deniz İhracat Oper. ve Dokümantasyon Uzman Yard. İstanbul – Avrupa
Müşteri Geliştirme Uzmanı İstanbul – Avrupa

Mars Lojistik iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • GÖKHAN

    6 yıl oldu kamyonla calisiyorum is basvurusu yapacam ama internetten yapamadim bana ulasabilceginiz adim gökhan nigde liyim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin