McDonald’s Personel Alımı 2017

mcdonalds-personel-alimi

McDonald’s Personel Alımı Yapıyor!

McDonald’s insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre McDonald’s personel alımı yapıyor. McDonald’s iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? McDonald’s iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde McDonald’s eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük restoran zincirlerinden biri olan McDonald’s uzun yıllardan bu yana ülkemizde de faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Her geçen gün büyümesini sürdüren ve daha fazla insana hitap eden McDonald’s personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratan bu büyük şirkette sizin de bir işiniz olabilir. McDonald’s iş ilanları ve firmaya nasıl başvuru yapacağınız ile alakalı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

McDonald’s İnsan Kaynakları

McDonalds’ta Çalışmak

Neden McDonalds?

McDonald’s’ta esnek çalışma saatleri sayesinde hem okuyup hem çalışabilirsiniz..

McDonald’s eğlenceli, dinamik ve arkadaşça iş ortamı ile hayatınıza renk katar.

McDonald’s çalışanlarının kariyerlerinde yükselmelerini sağlarken onlara sürekli eğitimler vererek kişisel ve mesleki anlamda gelişmesine olanak sağlar.

McDonald’s’ta her yaş grubundan kişiye iş imkanı vardır.

McDonald’s büyük bir takımın parçası olmanın gururunu yaşatır.

McDonald’s Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinde bulunan restoranlarına yapacak olan McDonald’s personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları takip ederek bu şirketin bir parçası olabilirsiniz. Buradan McDonald’s resmi insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda McDonald’s’ın en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını sizler için derledik. McDonald’s bugünlerde İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Ankara, Antalya gibi şehirlerden personel alımlarını yapmaktadır.

  • Motor Kuryeler
  • Ekip Üyeleri
  • Restoran Müdürü
  • Vardiya Müdürü
  • Müşteri Temsilcisi

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • Behzad Sadeghi

    Hi I Behzad Sadeghi of Iran for many years in the field of photography, video editing photos and Photo brochure advertising movies tease nedd have experience in working with you I’m ready. Thank

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin