Medya Personel Alımı , İş İlanları 2017


medya-personel-alimi-is-ilanlari

Medya Personel Alımı , İş İlanları

Medya sektörünün personel alımı ve iş ilanları haberlerini aşağıda sizler için derledik. Bu sayfada medya sektörünün en önemli markaları hakkında bilgiler ve nasıl başvuru yapacağınıza dair ayrıntılar bulabilirsiniz.

Turkuvaz Medya

Turkuvaz Medya, Türkiye’nin öncü medya şirketlerinden birisidir. Ülkemizde medya sektörü içerisinde faaliyetlerini sürdüren şirketin bünyesinde, atv, a haber, yeni asır tv, radyo turkuvaz, sabah, takvim, fotomaç, home art, bebeğim ve biz, sinema, sofra, home art, şamdan plus, para, global enerji, hukiki persfektifler, hülya gibi çeşitli basın yayın organları bulunmaktadır. Bunun yanında tekno kulis, cosmo girl, cafe ruj gibi internet siteleri de Turkuvaz medyaya aittir. Binlerce insana iş imkanı sağlayan Turkuvaz medya personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de turkuvaz medya da rahat bir işe başlamak için haberimizin devamındaki ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Habertürk

2007 yılında Ciner yayın holding ailesine katılan Habertürk ülkemizin önemli televizyon kanallarından birisidir. Türkiye’nin en çok izlenen ve takip edilen haber organı olan Habertürk personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

FOX TV

Amerika temelli bir marka olan Fox TV Türkiye’deki yayın hayatına 2007 yılında başlamıştır. TGRT kanalının yayın haklarını aldıktan sonra türk televizyon sektöründe ciddi atılımlar yapan Fox TV kısa sürede çok izlenen kanallar arasında yerini almıştır. Bugünlerde de başarılı işlerde imzası bulunan Fox TV personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Etiket:

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin