Onur Air Personel Alımı 2017

onur-air-personel-alimi

Onur Air Personel Alımı Yapıyor!

Onur Air insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Onur Air personel alımı yapıyor. Onur Air iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Onur Air iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Onur Air eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin havayolu taşımacılık markalarından olan Onur Air 1992 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan günümüze kadarki süreçte iyi bir büyüme kaydeden Onur Air kendi sektörünün önemli firmalarından birisi haline gelmiştir. Müşterilerine sağladığı kaliteli hizmetle ve verdiği güvenle hizmetlerine devam eden Onur Air personel alımı yapmaya da devam ediyor. Sadece ülkemizde değil uluslararası arenada da tanınan bir firma olan Onur Air’ın çok fazla iş kolu bulunmaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntıları aşağıdadır;

Onur Air İnsan Kaynakları

Alımlarını yapmadan önce kendi birimlerindeki eksiklerini tespit eden Onur Air insan kaynakları daha sonra iş ilanlarını yayınlamaktadır. Bu boşlukları doldurmak adına gönderilen başvuruları kabul eden firma daha sonra uygun gördüğü adayları seçip işe alma sürecini başlatmaktadır.

Onur Air İş İlanları

İhtiyacı olduğu dönemlerde ve gerekli ihtiyacı karşılayacak miktarda ilan veren Onura Air günler geçtikçe bu ilanları da çoğaltmaktadır. Onur Air iş ilanları henüz minimum seviyede olsa da halen personele ihtiyacı vardır. Sizler de Onur Air grubunun bir parçası olmak için iş başvurusu yapmak istiyorsanız çeşitli ilan sitelerinden paylaşılan Onur Air iş ilanları takip etmeniz gerekiyor.

Onur Air Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Onur Air eleman alımı; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup 18 yaşını doldurmuş olmak, yeterli derecede yabancı dil konuşabilen, minimum lise veya liseye eşdeğer okul mezunu, erkek adaylar için vatani görevini tamamlanmış, adli sicil kaydı olmayan, diğer havacılık firmalarından disiplinsizlikten işten çıkarılmış olmayan adaylara ihtiyaç duyulmaktadır.

Onur Air Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde sürekli personel ihtiyacı duyabilen Onur Air personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firma ağırlıklı olarak, hostes, pilot, pilot yardımcısı, temizlik personeli, kabin amiri gibi mevkilere alımlarını yapmaktadır. Onur Air’e iş başvurunuzu göndererek istediğiniz işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Onur Air iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Hilal

    Merhaba sizin işe başlamadan önce 122tl bağış parası aldınız doğrumu acaba

  • Bahar

    ben hosteslik olarak basvurmak istiyorum yurt disinda yasiyorum Hollandaa’da. Acaba burdan nasil bas vura bilirim?

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin