Özdilek Staj Başvurusu 2017


Özdilek Staj Başvurusu

Özdilek staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Özdilek şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Özdilek staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Özdilek Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

1971 yılında ev tekstili alanında kurulan firma altı binden fazla çalışana sahiptir. Bursa’da kurulan firma üretim alanında sektörde lider bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. 2000’li yılların başında Türkiye’de AVM kültürü gelişmeey başlamış ve Özdilek firmasıda bu kültürden etkilenerek Türkiye’nin birçok yerinde mağazalarını açmıştır.

Firma kendi adını taşıyan AVM’sini İstanbul Levent’te açmış  ve hizmetine aralıksız devam etmektedir. Özdilek ev tekstili alanından ziyade otelcilik sektörüne de girmiş ve öğrenciler staj yapma imkanı sunmaktadır.

Özdilek Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • Özdilek stajyer alımı için üniversitelerin otelcilik ve turizm ile tekstil alanında okuyan öğrenciler değerlendirilmeye alınır.
  • Staj yapacak adayların zorunlu staj uygulaması kapsamına dahil edilmeleri gerekir.
  • Öğrenciler zorunlu staj kapsamında olduklarını okullarından alacakları onaylı bir belge ile birlikte staj defterlerini firmaya sunmalıdırlar.

Özdilek Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Özdilek staj başvurusu uygulamalarını resmi web sitesi üzerinden değerlendirir. Firma en çok yaz dönemlerinde staj başvurularını kabul etmektedir. Bu dönemlerde Özdilek mağazalarının yoğun müşteri ilgisi altında olması nedeni ile firmada eleman ihtiyacı gözetmektedir.

Diğer Staj İlanları

CarrefourSA staj başvurusu için TIKLAYINIZ.

Bim Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Yaz dönemlerinde yapılan başvurular Temmuz ve Ağustos aylarında değerlendirilmekte olup bu zamanlarda görevlendirilme sağlanır. Öğrencilerin başvuruları firmanın insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmeye alınır ve ön görüşmeler için firmanın uygun gördüğü adaylar davet edilir. Bu görüşme aynı zamanda bir mülakat olmaktadır.

Özdilek staj ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin