Özel Kent Hastanesi Personel Alımı 2017

ozel-kent-hastanesi-personel-alimi

Özel Kent Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Özel Kent Hastanesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Özel Kent Hastanesi personel alımı yapıyor. Özel Kent Hastanesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Özel Kent Hastanesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Özel Kent Hastanesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İzmir Çiğli bölgesinde faaliyetlerine devam eden Özel Kent Hastanesi İzmir şehrinin önemli sağlık kuruluşlarından biridir. Her gün yüzlerce insana sağlık konusunda yardımcı olan Özel Kent Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olmak istiyorsanız yazının devamını inceleyip kuruma nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Özel Kent Hastanesi İnsan Kaynakları

Biz Kent Hastanesi Çalışanları;

Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermeyi her şeyin üstünde tutar, eğitimin sürekliliğine inanır, lider ekibimizle yeni liderler yetiştirmeyi hedefler, Kent Hastanesi çalışanı olmaktan gurur duyarız. Hastanemizde geliştirdiğimiz bütün sistemlerde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek, kuruma ve kendine değer katmaktır.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, İnsan Kaynakları Politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu süreç İnsan Kaynakları Bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Özel Kent Hastanesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

İzmir bölgesinde bulunan Özel Kent Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek kuruma iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Özel Kent Hastanesi iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

7 Yorum

 • Ferdane

  Hasta kabul sertifikam var bu işi çok istiyorum çiğlide oturuyorum

 • Onur

  Engwlliyim böyle bir ise ihtiyacım var

 • Ebru

  Acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 • mehmet

  Merhaba adim mehmet manisa merkezde otuyorum manisa ozel vatan hastanesinde 6sene angio yogunbakim da calistim milli egitim bakanligi ve saglikbakanligi ortak calismasiyla 560saatlik yaslibakim refakatci ve hastabakici egitimi gordum izmir hastanelerinde hastabakici is aramaktayim .

 • Gül Akbas

  Işe çok ihtiyacım var. Hasta kabul sekreterliği yada yardımcı personel olarak görev yapabilirim

 • Ahmet yurdakul

  Daha once ozel bir hastane yardimci personel olarak calistim tecrubem var

 • Dudu

  Hasta kabul sekreterliği kursunu bitirdim bu işi çok istiyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin