Öztiryakiler Personel Alımı 2017

oztiryakiler-personel-alimi

Öztiryakiler Personel Alımı Yapıyor!

Öztiryakiler insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Öztiryakiler personel alımı yapıyor. Öztiryakiler iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Öztiryakiler iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Öztiryakiler eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin mutfak ekipmanları sektörünün en köklü markalarından birisi olan Öztiryakiler 1958 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle hala sektörün güçlü firmalarından olan Öztiryakiler personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Öztiryakiler İnsan Kaynakları

Günümüz dünyasında firmaların yaşaması rekabet üstünlüğüne, rekabet üstünlüğü ise kalitenin sürdürülebilir olmasına bağlıdır. Kazanmak için ürün ve hizmet kalitesi yanında, kaliteli personeli bulmak, mevcut personeli en kaliteli hale getirmek ve çağdaş insan kaynakları yönetim sistemleri ile kaliteyi devamlı kılmak gerekmektedir. Vizyon ve misyonunuz doğrultusunda kaliteli insan kaynağı oluşturmak firmamızın temel insan kaynakları politikasıdır.

Öztiryakiler, şirkete ve çevreye en yüksek katma değeri sağlayacak personeli başvuran adaylara eşit şans vererek seçer.

Öztiryakiler Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok noktasında yeni elemanlar alacak olan Öztiryakiler personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mobilya Üretim Elemanı İstanbul – Avrupa
Montaj Elemanı İstanbul – Avrupa
Proje Satış Sorumlusu Ankara
Teknik Servis Mühendisi İstanbul – Avrupa
İhracat Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Pazarlama Satış Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Elektrikçi İstanbul – Avrupa
Bayi Satış Temsilcisi Ankara
İnsan Kaynakları Yönetici Yardımcısı İstanbul – Avrupa
İç Denetim Uzmanı İstanbul – Avrupa
Depo Operasyon Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Satış Pazarlama Temsilcisi Antalya

Öztiryakiler iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • mustafa

  15 yıllık elektirikçi ustasıyım arıza bakım onarım ve tesissatcısıyım sizinle calısmak istiyorum esenyurtta ikamet ediyorum

 • Osman

  DEPO SORUMLUSU: Ürün kabul girişi,ürün kontrollerinin sağlanması,ürünlerin sistemsel girişlerinin sağlanması,ürünlerin barkodlarının terminden okutulup kontrollerinin sağlanması,ürün stok takibinin eksiksiz olarak yapılması v.s.. Not: Tepehome satış mağazası deposunda 12 yıl depo sorumlusu olarak çalıştım.(aksesuar züccaciye,hediyelik,banyo ürünleri,aydınlatma,tekstil ürünleri ve mobilya ürünlerin ürün giriş çıkış sistemsel işlemlerinin sağlanması,gelen ürünlerin kontrolleri,ürünlerin etiketlerinin sağlanması,ürünlerin terminden okutulması vs…) Not: Depo ve sevkiyat sorumlusu olarak 16 yıl aktif çalıştım..

 • Mustafa

  Montaj elamanı olarak çalışmak istiyorum aynı zamanda kaynak ustasıyım istanbul avcılarda ikamet ediyorum.

 • Feyyaz

  Fabrikanizda is basi yapmak istiyom

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin