Paşabahçe Personel Alımı 2017


pasabahce-personel-alimi

Paşabahçe Personel Alımı Yapıyor!

Paşabahçe insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Paşabahçe personel alımı yapıyor. Paşabahçe iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Paşabahçe iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Paşabahçe eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Paşabahçe Şişecam topluluğuna ait bir firmadır. Atatürk’ün bazı talimatlarıyla 1935’de Paşabahçe semtinde kurulan Paşabahçe personel alımı yapmaya devam ediyor. O yıllarda el üretimiyle faaliyetlerini sürdüren firma bugün son derece ileri teknolojilerden yararlanarak üretimlerini sürdürmektedir. Cam sektöründe Türkiye’de en büyük firma olan Paşabahçe dünyada ise en büyük 3. firma olarak gösterilmektedir. Şişecam çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız paşabahçe insan kaynakları duyurusunu ve firmanın şu anda boş olan pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır.

Paşabahçe İnsan Kaynakları Politikası

Yönetsel, teknik ve idari yetkinliklerin geliştirilmesi

Nitelikli insan kaynaklarının grubumuza kazandırılması

Görev, yetki ve sorumluluklarının açıkça tanımlandığı bir organizasyon yapısı içerisinde çağdaş insan kaynakları sistemleri ile desteklenmesi

Takım ruhunun,
Sürekli Gelişiminin,
Aidiyet Duygusunun,
Yenilikçiliğin,
Yaratıcılığın,
Pro-aktifliğin,
Süreç ve sonuç odaklı olmanın teşvik edildiği bir iklimde, etkin bir liderlikle yönetilmesi.

İşe Alma:

Grubumuza nitelikli adayların kazandırılması amacıyla, üniversitelerle kurulan bağlantılardan, eleman arama portallarından, gazetelere ve internet sayfamıza verilen iş ilanlarından ve kuruluşumuza yapılan bireysel başvurulardan yararlanılarak bir aday havuzu oluşturulur. Başvurular, aday havuzunda 1 yıl süreyle saklanır. Bu süre zarfında ortaya çıkan iş imkanları için aday mülakata ve yabancı dil seviye tespit sınavına davet edilir.

Paşabahçe Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin pek çok noktasında personele ihtiyacı olan Paşabahçe personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun en iyi işe karar verdikten sonra hızlı bir biçimde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İşçi Eskişehir
Yetiştirilmek Üzere İşçi Eskişehir
Genel Başvuru (Engelli) İstanbul
BT Proje Yoneticisi İstanbul
Sağlık Memuru Mersin
Bölüm Sekreteri İstanbul
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI Ankara
MAĞAZA SATIŞ ELEMANI Adana
MAĞAZA SATIŞ ELEMANI Bursa
MAĞAZA SATIŞ ELEMANI Ankara
Mamul Ambar Sorumlusu Kırklareli
Sekreter İstanbul
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI İstanbul
Bölüm Sekreteri İstanbul
CNC Operatörü İstanbul – Asya
MAĞAZA YÖNETİCİSİ İstanbul – Avrupa

Paşabahçe iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • Yakup

  Engelliyim %60 ise ihtiyacım var ise kabul ederseniz sizinle çalışmak istiyorum. Engelimden dolayı kabul edilmezsem en azından eşime bir iş fırsatı verin bana yardımcı olsun bir kız çocuğum var onu okuyabilmek için onun hayallerini gerçekleştirdim beni anlamak isterseniz allah sizden razı olsun

 • Mustafa

  Merhabalar
  Mustafa SOYLU
  Marmara Üniversitesi Pazarlama Mezunuyum
  Kısa süreli cam sektöründe çalıştım ileri gelen Bölge Yöneticileri ile arkadaşım. Sizleri Şişecam Düzcam bölümünden biliyorum .
  Umarım sizlerle tanışıp en kısa zamanda ekip arkadaşınız olurum.

 • SELÇUK

  Merhaba üniversite 2yıllık ELEKTRİK bölüm mezunuyum 2005ten beri fabrika mesleğmi yaptım piyasada devam .MERSİN P.BAHÇE ve K.C.S.de stajlarımı yaptım LÜLEBURGAZDA ikamet ediyorum ELEKTRİK BAKIMDA görev almak istiyorum

 • Kazim

  Merhaba kazim aydin 23 yasidayim 5 sene ford toyota renutl fabrikasinda kalite kontrol deparmaninda çalıştim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin