Pirelli Lastik Personel Alımı 2016

pirelli-lastik-personel-alimi

Pirelli Lastik Personel Alımı Yapıyor!

Pirelli Lastik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Pirelli Lastik personel alımı yapıyor. Pirelli Lastik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Pirelli Lastik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Pirelli Lastik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Lastik sektöründe dünyanın önemli markalarından biri olan Pirelli Lastik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük şirkette bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın haberini inceleyebilir ve firmaya nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pirelli İş İlanları

Pirelli markası içerisinde 1300’ün üzerinde personel çalışmaktadır. Pirelli Lastikte çalışanların şirkette kalma sürelerine baktığımız zaman 9 sene gibi süre görmekteyiz. Bu da şirketin çalışanlarına ne kadar değer verdiğini ve çalışan memnuniyetini gözler önüne sermektedir. Aşağıda yer alan bilgileri de inceleyerek Pirelli Lastik personel alımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pirelli Lastik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ağırlıklı olarak ihtiyaç duyulduğu takdirde İstanbul ve Kocaeli gibi şehirlerden yapan Pirelli Lastik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Pirelli Lastiğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/pirelli-is-ilanlari-c1236-p2579/

Bu İlanlara da Bakabilirsiniz;

Goodyear Personel Alımı

Pegasus Personel Alımı

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN