QNB Finansbank Personel Alımı 2017


QNB Finansbank Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre QNB Finansbank personel alımı yapıyor. QNB Finansbank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. QNB Finansbank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? QNB Finansbank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

QNB Finansbank Hakkında

QNB Finansbank 29 yıl önce hayatımıza girdi. Diğer bankalardan temel felsefe ve bankacılığa bakış açısıyla ayrılmış; profesyonel bankacıların hayata geçirdiği, akıllı bankacılığın icra edildiği bir banka olmuştur. Kurulduğu ilk günden beri gelişerek büyümeye devam etmektedir. 2016 yılına kadar Finansbank adıyla bildiğimiz banka Katar’ın en büyük bankası Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) tarafından satın alındı ve yeni adıyla QNB Finansbank oldu. Bankanın önceliği sektörde lider olmaktır. Bu amaç doğrultusunda QNB Finansbank personel alımı yaparken bankanın bugünkü başarılı çizgisine uyacak nitelikli, genç ve dinamik kadroyu oluşturmaya çalışmaktadır.

QNB Finansbank Personel Alımı

Şuanda 13.000’in üzerinde insana istihdam sağlayan QNB Finansbank bu senenin başlarında eleman alımı ilanlarını çeşitli reklam firmalarına vermiştir. Her yılın başında olağan işten ayrılma durumları olduğu için bütün şube yetkilileri eksiklerini tespit edip üst kurula haber veririler. Bu süreçten sonra ise QNB Finansbank iş ilanlarını yayınlamaya başlar. Aşağıda sizler için QNB Finansbank’ın personel alımı yapacağı boş pozisyonları hazırladık. Size uygun bir iş bulamazsanız sorun etmeyip, sürekli güncel olan iş ilanlarımızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

QNB Finansbank’a Personel Alınırken Nelere Dikkat Ediliyor?

QNB Finansbank işe alım politikasının temelini, ihtiyaç analizleri doğrultusunda insan gücü doğru alana kanalize etme üzerine kurmuştur. Yani QNB Finansbank iş ilanları oluşturulurken doğru pozisyona doğru insanı yerleştirme üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank işe alım sürecindeki bütün evreleri şeffaflık çerçevesinde yürütmektedir. QNB Finansbank’ta çalışanlar başarısına göre yükselme şansına sahiptir. Banka kariyer açısından yatay ve dikey geçişler yaptırarak daha başarılı sonuçlar elde edilmeyi hedeflemektedir.

QNB Finansbank günümüzde en büyük özel bankalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. QNB Finansbank müşterilerinin isteklerine gecikmeden cevap vermektedir. QNB Finansbank iş ilanları 2017 yılında da personel alımı yapacağının sinyallerini vermiştir. QNB Finansbank iş ilanları için siteleri de kullanmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru insan kaynakları departmanınca incelenmeye alınır. Başvurunuz olumlu sonuçlanır ise adaylar mülakata çağırılır.

QNB Finansbank’a Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

QNB Finansbank’ta işe alım süreci kişilerin konumuna ve deneyimine göre farklı pozisyonlara ayrılmaktadır. Yani QNB Finansbank iş başvurusu yaparken konumunuza uygun pozisyonlara başvurmanız gerekir. İş başvurusu yapacak kişiler; öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimliler olarak ayrılmıştır. Kendinize uygun pozisyonu bulduktan sonra iş başvurularını QNB Finansbak’ın web sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından “İş ilanları ve başvuru” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu durumda olan ilanlara başvurabileceğiniz gibi, size uygun bir alan yok ise genel bir başvuru da yapabilirsiniz. Böylece size uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçilecektir. Aşağıda QNB Finansbank’ın insan kaynakları linkini bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Her geçen gün ülkenin farklı yerlerinde eleman ihtiyacı duyan QNB Finansbank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Türkiye genelinde ve birden fazla ilde personel aradığı pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Buradan QNB Finansbank insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve bankanın güncel açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz. QNB Finansbank’ın en çok ihtiyaç duyduğu iş pozisyonları aşağıda sizler için derledik.

 • Çağrı Merkezi Personeli
 • Müşteri Danışmanı
 • Bireysel Satış Temsilcisi
 • Genel Başvuru

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Burak

  Merhabalar ben Sakarya’dan Burak silahlı ÖGG sertifikam var bekarım askerliğimi yaptım 1.76 boy 75 kilo 26 yaşındayım lise mezunuyum b+a2 ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum iyi çalışmalar kolay gelsin

 • MEHMET

  Merhabalar 22 yaşındayım. Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartım var.Düğün yapaçağım. Bu işe çok ihtiyacım var ve bu görevi seviyorum. Özel güvenlik görevlisi olarak aranızda olmaktan zevk duyarım BOY:1.87 KİLO:75 .SAYGILARIMLA

 • Mehmet

  15.02.1992 doğumluyum 1.73 boy 78 kilodayım şu anda bir kamu bankasında taşören güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım açık öğretim adalet okumakdayım kimliğimin süresi 30.04.2020 sizinle çalışmak isterim

 • halil

  sayın yetkililerim ben jandarma özel harekat tabur komutanlığın mardinde terörle mücadelede güneydoğu anadolu bölgesinin her yerinde şehir ve arazi görevlerinde yer aldım. 3 yıl görev yaptım sözleşmemin bitmesiyle 31, 12,2016 tarihiyle bazı sebeblerden dolayı istifa ettim… finans bank ailesinde uygun görülmesi dahilinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isterim…

 • Ahmet

  Merhaba daha önce silahlı güvenlik görevlisi olarak TURKCELL genel müdürlüğü nde görev aldım sonrasında HSBC genel müdürlüğü nde çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalıştım şu anda silahlı güvenlik olarak çalışıyorum.Sizinle çalışmaktan onur duyarım. Saygılarımla. Bilecik-Merkez

 • hasan

  merhabalar bu bankanın çalışanı olmak istiyorum saygılarımla

 • Esra Nukhet

  Merhabalar, işletme mezunuyum ve Finansbankta gişe yetkilisi olarak çalışmak istiyorum. Umarım böyle büyük bir kurumda çalışma fırsatı bulurum. Teşekkürler.

 • hakan

  Finansbankda çalışmak istiyorum. Güvenlik sertifikam var her turlu çalışma düzenine uyarım.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin