Red Bull Personel Alımı 2017

red-bull-personel-alimi

Red Bull Personel Alımı Yapıyor!

Red Bull insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Red Bull personel alımı yapıyor. Red Bull iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Red Bull iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Red Bull eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük enerji içeceği firmalarından birisi olan Red Bull Avusturya bölgesinde kurulan bir firmadır. Kurulduğu yıllardan itibaren Dünyanın en çok tercih edilen içecek markalarından birisi olmayı başaran Red Bull büyüyüşünü aynı hızla sürdürmektedir. Türkiye’nin de bir çok bölgesinde faaliyetlerine devam eden Red Bull personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Red Bull’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Red Bull İnsan Kaynakları

Rengarenk ofislerde keyifli öğle yemeklerinin ve rahat koltukların tadını çıkaran, yüzleri gülen çalışanların olduğu video’larımız yok. Bunların yerine, bizi ürün ve projelerimizin kalitesi ve profesyonelliği ile değerlendirmeni istiyoruz.

Biz, kendisine fırsat tanınan ve yapabildiğimizin en iyisini yapan 8000 bireyiz. Her yaptığımız işte, ürettiklerimize bakar ve kendimize sorarız…

DAHA İYİSİNİ NASIL YAPABİLİRİZ?

Ticari karlılık, temel amacımız değildir, potansiyelimizden sonra gelir. Temel amaç, insanları ve fikirleri kanatlandırmaktır. Zamanını ayırıp Red Bull Dünyası’nı incelediğin için teşekkür ederiz.

Red Bull Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde hizmetlerini sürdüren Red Bull personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Depo ve ofis elemanlarının dışında Red Bull kızları diye de adlandırdığımız Red Bull Kanatlar takımına da personeller alacak olan firmaya sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

 • Meryem

  Merhaba 24 yaşındayım İstanbul çağlayan’da yaşıyorum şoförlüğüm ve ehliyetim var teşekküler

 • Hüseyin erdoğan

  Slm arkadaşlar sizlerin daha önce hiç yapmadığınız reklamlarınızı yapabilirim

 • ibrahim

  Merhabalar;
  Ankara Keçiören semtinde ikamet etmekteyim 30 yaşındayım meslek lisesi telekominikasyon bölüm mezunuyum. 11 yıllık şoför bilgim vardır.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin