Reysaş Lojistik Personel Alımı 2017

reysas-lojistik-personel-alimi

Reysaş Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

Reysaş Lojistik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Reysaş Lojistik personel alımı yapıyor. Reysaş Lojistik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Reysaş Lojistik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Reysaş Lojistik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Reysaş Lojistik 1989 yılında Ankara’da kurulmuştur. O zamanlar sınırlı imkanlarla işlerini yürüten firma kısa bir süre sonra araç flosunu bir hayli büyütmüştür. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında başarılı işlerde imzası bulunan Reysaş Lojistik personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan ayrıntıları inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Reysaş Lojistik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde elemana ihtiyaç duyan Reysaş Lojistik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra tablonun altından iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mekanik İşler Mühendisi İstanbul – Anadolu
Endüstri Mühendisi Kocaeli
İnşaat Mühendisi Ankara
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul – Anadolu
Mali İşler Denetim Müdürü İstanbul – Anadolu
Kesin Hesap Mühendisi İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Mimar Eskişehir
Mimar Erzincan

Reysaş Lojistik iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • ÇETİN ÖZKAN

    Slmlar ben uşakta ikamet ediyorum belgelerim dijital ehliyette olmak üzere tamamdır src 2-3 piskoteknik var izniniz olursa sizle çalışmak isterim meslek şöförlük istediğiniz an gelirim engelim yok

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin