Roman Personel Alımı 2017

roman-personel-alimi

Roman Personel Alımı Yapıyor!

Roman insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Roman personel alımı yapıyor. Roman iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Roman iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Roman eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Giyim sektörünün önemli markalarından biri olan Roman 1980’li yıllarda kurulmuştur. Ülkemizde pek çok insan tarafından tercih edilen markaların başında gelen Roman personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Roman Hakkında

Roman markasının temelleri, 1980 yılında Turgut Toplusoy tarafından atıldı. İlk zamanlar inşaat sektöründe faaliyet gösteren Toplusoy, arkadaşının teşvikiyle tekstil sektörüne girerek, ilk mağazasını Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde “Roman” ismiyle açtı. Kısa sürede, sektörün dinamiklerini tanıyan Toplusoy, önceleri birçok farklı markanın ürünlerini mağazasında müşterilerine sundu. Gelecek potansiyelin, tekstil sektöründe olduğunu gören Toplusoy, dönemin tekstil merkezi olan Şişli Osmanbey’ de, kendi üretimini yapabileceği bir atölye kiraladı. Bu dönemde, marka koleksiyonları , moda dergilerinden ürün seçilip kalıpları çıkartılarak oluşturuluyordu.

Müşterinin ne istediğini iyi belirleyen Toplusoy, kısa süre içinde kendi ürettiği kıyafetler ile başarı çıtasını yakaladı. Özellikle, Roman markalı manto ve kabanlar, İstanbullu’ ların büyük ilgisini çekti. Satışların günden güne artması ile Roman’ın ikinci mağazası 1984 yılında Suadiye’de açıldı.

Moda, still ve kadın dergilerinde yapılan tanıtımlar, markanın bilinirliğini her geçen gün arttırdı. Roman markasının hızlı yükselişiyle birlikte, Anadolu’daki toptancılardan da talepler gelmeye başladı. Bu talebi karşılamak için üretim sistemini kuvvetlendiren Roman markası, 1990’lara gelindiğinde artık Anadolu’daki birçok toptancıya ürün gönderen ulusal bir marka haline geldi.

Roman Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Roman personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Roman’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul
SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul – Avrupa
Kasiyer İstanbul – Avrupa
Prova Mankeni İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul
 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

 • Selda

  Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle takımınıza kolaylıkla adapte olacağımı düşünüyorum.

  İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum. Ekibimdeki insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak benim için bu nedenle çok önemli.

  Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Sık sık not aldığım taze fikirlerim var ve bunu kurumunuza katkıda bulunma noktasında kullanmak için sabırsızlanıyorum.

  Şu an için istediğim pozisyonda açık olmadığını biliyorum fakat gelecekte oluşabilecek çalışan ihtiyacınız için CV’mi saklarsanız çok sevinirim.

  Bir gün birlikte çalışmak dileğiyle, –
  Kariyer Hedefi / Bireysel Özellikleri
  * Frelance Creative Designer ( Stilist )
  * Kendi bilgi ve birikimime, yeni çalışacağım şirketten edindiklerimi de ekleyerek işimde başarılı olmak ,başarma azmi, pozitif tutum, iyi ilişki kurma ve ortak hedefler doğrultusunda çalışmaktır.
  * Takım çalışmasına yatkın ,bulunduğu iş ortamında uyumlu çalışabilen ,hırslı ,dürüst ve adaletli.
  * Üretmeyi ve keşfetmeyi seven ,yeniliklere açık ,yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme ve kendini geliştirme isteğine sahip ,sonuç odaklı.
  * Tenis ,seyahat etmek

  KİŞİSEL BİLGİLER
  * Uyruğu: T.C
  * Doğum Yeri :Mardin
  * Medeni Durumu :Bekar
  * Ehliyet:Var /B

  EĞİTİM
  * 1992 Mardin Lisesi
  İŞ DENEYİMİ (16 Yıl)
  * 12.1999 -12.2015 Alpel Deri Ltd Şti. / Stilist & Moda Tasarımcı
  EĞİTİM VE SEMİNERLER
  * İSTANBUL MODA AKADEMİSİ / Moda Tasarım
  * İTKİB/ Stilistlik & Modelistlik
  * ÖZ BİLGE / Stilistlik & Modelistlik

  BİLGİSAYAR
  * Microsoft Office Programları

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin