Romanya İşçi Alımı 2016

romanya-isci-alimi

Romanya İşçi Alımı

Romanya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Romanya’yı her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. Romanya işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada Romanya iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Ülkemizle yoğun ticari ilişkilerin olduğu ülkelerden biri de Romanya’dır. Romanya işçi alımı yapan firmalar çeşitli sektörlerde ilanlar vermektedir.

Özellikle sanayi ve inşaat alanında Türk firmalarla iyi ilişkileri olan Romanya,  gıda ve tekstil konusunda da bir çok mağaza ve şubenin bulunduğu bölgeler arasındadır. Mühendislik, mimarlık ve diğer sektörlerdeki uzman teminini ülkemizden yapan Türk firmalar, çalışmalarını kusursuz bir şekilde tamamlayabilmek için Türkleri tercih etmektedir.

Evlilik nedeniyle de bir çok Türk bu ülkeye yerleşmektedir ve kendi işlerini kurarak ya da belirli markaların temsilciliklerini alarak iş sahibi olmaktadır.

Vize ve Çalışma İzinleri

Resmi olan tüm detayları ilan veren firma tarafından öğrenerek belgelerinizi tamamlamanız durumunda bir çok kolaylıktan da yararlanabileceksiniz.

Romanya işçi alımı için Rusça bilgisi gereken ya da gerekmeyen durumlar olabilir. Ancak bu ülkede yaşayacaksanız en azından kendinizi ifade edebileceğiniz ölçüde yabancı dil bilmeniz önemlidir.

Çalışma Şartları

Romanya için işe kabul edildiyseniz, kurum size kalacak yer temin edecektir. Muhtemelen diğer işçilerle bir arada olabileceğiniz bir konaklama seçeneğiniz olacaktır.

Onun dışında uzmanlık gerektiren kadrolarda farklı konaklama seçenekleri, işin süresine göre değişecektir. Romanya işçi alımı ilanlarını İŞKUR üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer insan kaynakları sitelerinde de bir çok ilana ulaşabileceğiniz gibi, başvurduğunuz kurum hakkında iyi bir bilgi edinerek karar vermeniz sizi ülkeye gittikten sonra sürprizlerle karşılamaktan kurtaracaktır.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, Romanya’daki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile Romanya’da iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

13 Yorum

 • Ali

  Merhaba Müzisyenim Elektro bağlama çalıyorum aynı zamanda Garsonlukta yapıyorumm Romanyada çalışmak istiyorum hayalim diyebilirim …

 • Sabahattin

  Merhaba eşim Romanyalı iki çoçuğum var Romanya’da yaşamaya karar verdim , asıl mesleğim yatçılık ve marina , yat market satış , her iş konuda güvenli çalışırım ne olursa iş şartlara göre yabancı dil Almanca ve ingilizce , eşimde yabancı dillere sahiptir ana dili romence

 • Erdem

  merhaba,
  32 yaşında aşçıyım.Mutfak sanatı ve yiyecek içecek işletmeciliği mezunuyum .Diploma ve sertifikalarım mevcut .Orta derece de İngilizcem var.İstanbulda geçerli referans verecek yerlerde çalıştım.Avrupa da iş deneyimi istiyorum.Pasaport ve c tipi shengen mevcut.İyi günler

 • savas

  tekstıl sektorunde calıstım makınecıyım ıyı derecede romencem var farklı sektordede calısabılırım bu pozısyonlarda ıs arıyom ulasq bılırsınız

 • Ali çakmak

  Ben ali çakmak pvs izelesyon ustasiyim ekip vardır tünel çatı açık alan ve benzeri işler yapılır

 • Veli

  Badigart

 • Sabahattin

  İnsaat ta dada calisirim gıda isinde de calisirim

 • FATİH

  B SINIFI EHLİYET SRC4 VE PSİKOTEKNİK BELGEM VAR AYNI ZAMNDA İNŞAAT DDEKORASYON VE ALÇIPAN USTASIYIM PASAPORTUM VAR 2007DE ROMANYA BÜKREŞTE 3 AY ÇALIŞTIM OTURUM ALARAK AİLEMLE ROMANYYA YERLEŞMEK İSTİYORUM

 • Bayram

  Buhar kazanı operatörü olarak yurt dışında çalışmak istiyorum

 • Gökhan

  Her iş yaparım ne iş olursa yaparım

 • HÜSEYİN

  INŞAAT
  Döner
  TESISAT

  Her türlü is

 • Fesih

  Adım Fesih iş makinası operatörün otoyol,boru hat,maden ve altyapı projelerinde çalıştım

 • Hakan ergenc

  İnşaat kalıp demir beton dalında jakfayım aynı zamanda çok iyi model makinacıyım tekstilde uzun süre ustalık yaptım

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN