Sağlık Bakanlığı 3103 Personel Alımı Yapıyor


saglik-bakanligi-3103-personel-alimi-yapiyor

Sağlık Bakanlığı 3103 Personel Alımı İlanı Yayınlandı !

Sağlık Bakanlığından gelen 3013 personel alımı haberiyle bir çok insana yeni iş umudu doğmuştur. Sizler için tüm ilan ayrıntılarını sitemizden paylaşıyoruz. Sağlık Bakanlığında bir iş sahibi olup, kariyer hayatınıza devlet güvenceli bir işte devam etmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz.

İlan Yayınlanma Tarihi: 29.03.2016

Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde yayınlanan ilana göre, Sağlık Bakanlığı kendi içerisinde 3103 personeli istihdam edeceğini 29.03.2016 tarihinde açıkladı. Alınacak personellerin tam zamanlı çalışacağı gelen bilgiler arasında olmakla birlikte, personellerin önlisans, ortaöğretim ve lisans düzeylerinde gerçekleşeceği de bilgiler arasında yer almaktadır. Ayrıca ilan dair tüm bilgiler ilan metni içerisinde yer almaktadır.

Dikkat! Tercih Tarihleri: 12- 18 Nisan 2016

Başvuru yapacak adaylar tercihlerini; 12-18 Nisan 2016 tarihleri arasında yapmak zorundadır. Tercihler ais.osym.gov.tr adresinden gerçekleştirilmektedir. Ayrıca başvuru sürelerinin uzatılmayacağını eklemekte fayda var.

Sağlık Bakanlığının bu sabah yayınladığı ilan ayrıntılarını sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Takipçilerimiz için buna benzer personel alımı haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, sitemizi takip etmeye devam edin.

Tam İlan Metnine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin