Sakarya Belediyesi Personel Alımı 2017


sakarya-belediyesi-personel-alimi

Sakarya Belediyesi Personel Alımı

Sakaryalı vatandaşların merakla beklediği Sakarya Belediyesi personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için derledik. Siz de belediye iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sakarya Belediyesi memur veya işçi alımı ilanlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlıyor. Sizler için Sakarya Belediyesi iş ilanlarını güncel medyadan sürekli takip ediyoruz ve tüm haberleri en hızlı şekilde paylaşmaya gayret edeceğiz.

Hizmetlerini sürdürmeye devam eden Sakarya Belediyesi belli dönemlerde yayınladığı Sakarya Belediyesi işçi alımı ilanlarıyla çalışan personel sayısını belirli bir düzeyde tutarak daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Belediye bu amaç doğrultusunda personel alım ilanlarını ihtiyaç durumlarında yayınlıyor.

Sakarya Belediyesi iş ilanlarına başvuru yapıp listede yer bulan adayların tecrübe ve öncelik durumu, eğitim durumu ve yabacı dil şartı benzeri koşullara sahip olup olmadıklarını istenmektedir. Bu durumlarının gerçekliğini doğrulayamayanlar ya da yanlış beyanda bulunan adaylar oluşturulan nihai listeden çıkarılabilir. Bu yüzden bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu adayların çıkarılması ile sıralamada yer bulmuş olan diğer adaylar listeye girmeye hak kazanabilirler.

İşe Başvurmak İsteyen Adayların Dikkatine

Sakarya Belediyesi personel alımı ilanı sonrasında şartlara uygun durumda bulunan adayların ilanın yayın tarihinden itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı bölgede başvuru yapmaları gerekmektedir. Gerçek dışı beyanda bulunan ya da gerçek dışı belge sunanların başvurularının geçersiz sayılma durumu ve ya işe alınma halinin iptaline dair kurum ve talep sahibi olan kurum ve kuruluşun yasal işlem uygulama hakkı saklıdır. Sakarya Belediyesi memur veya işçi alımı ilanlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda öncelikli olarak devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

 • Gulhan

  Merhabalar.ben yaklasik 20 yillik is makinasi operatoruyum greyder.excavator. kullaniyorum is tecrubelerim yol alt yapi sifirlama sev kesme kazi dolgu sehir ici nitelikli islerde calistim genelde.sakarya belediyesin de ayni meslegimi devam etmek isterim ilgililere simdiden tekkurler..

 • fatih elbasdı

  Merhaba.
  Ankara da oturuyorum 2 yıllık mobilya dekorasyon mezunuyum autocad excel biliyorum her türlü kesit detay 3 boyutlu resim,ölçü çıkarma maaliyet hesaplama hepsini yapabiliyorum.maaş talebim 1800-2300 arası.Maaş durumu iyi olursa ankaradan oraya taşınabilirim.

 • gizem

  Ben alanyada yaşıyorum engel raporum var bunyenzde uygun bir işte çalışmak istiyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin