Şekerbank Personel Alımı 2017

sekerbank-personel-alimi

Şekerbank Personel Alımı Yapıyor!

Şekerbank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Şekerbank personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Şekerbank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Şekerbank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Şekerbank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Şekerbank Personel Alımı 2016

Ülkemizin önemli banka kuruluşlarından olan Şekerbank personel alımı yapmaya 2016 yılında da devam ediyor. Siz de bu büyük bankada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz.

Şekerbank bir çok banka gibi küçük esnaf ve çiftçiyi desteklemek amacıyla kurulmuş olan bankalardandır. Düşük faizli krediler tahsis etmesi nedeniyle bir çok kişinin ilk tercihlerinden olan bu banka, dönem dönem eleman almaktadır.

Şekerbank iş ilanları kurumun internet sitesi üzerinden takip edilmektedir. Sisteme üye olunarak gerekli bilgilerin doldurulması ile başvuru süreci başlar. Gişe yetkilisi ve yetkili yardımcısı, uzman, müfettiş, stajyer ve yeni mezunlar için istihdam sağlayan bankada bir çok sosyal hak da mevcuttur

Başvurusu kabul edilen adaylar belirlenen bir gün için mülakata çağrılırlar. Mülakat sonrası kabul edilen adaylara bir eğitim verilir ve eğitim sonunda çalışacak olan şube belirlenerek işe başlanır.

Şekerbank’ta Çalışmanın Avantajları

Şekerbank iş başvurusu yapıldıktan sonra işe alınan adaylar, detaylı bir eğitim sürecinden geçerek çalışacakları alanda yetkinleşirler. İlerleyen süreçlerle başarılı olan adaylara görevde yükseltme sınavları yapılır ve bu sınavlar sayesinde terfi etmeleri sağlanır.

Bir çok banka gibi Şekerbank’ta çalışanlarına bir çok avantaj sağlar ve sosyal haklar açısından çalışanlarını düşünen bir felsefe ile çalışır. İş başvuru süreci oldukça önemli olup, niteliklere uygun adayların seçilmesi özenle sağlanır. Deneyimli eleman alımı da yapan bankada, yeni mezunlar ve başka pozisyonlar için yaş sınırı uygulaması vardır.

Her açıdan çalışanların haklarını sağlayan ve savunan bir banka olan Şekerbank’ta çalışmak diğer bankalarda çalışmaktan çok farklı değildir.

Şekerbank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle ülkemizin çeşitli bölgelerindeki şubelerine yapan Şekerbank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Şekerbank’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

 • mustafa

  ÖZEL GUVENLIK KIMLIK KARTIM VAR SİLAHLİ
  LİSE MEZUNUYUM
  EHLİYETİM VAR SINIF:B
  BOY.1.82
  KİLO.83
  YAS.28
  EVLIYIM
  SİZİNLE CALİŞMAYI COK İSTİYORUM LUTFEN DIKKATTE ALIN

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin