Siirt Belediyesi Personel Alımı 2017

siirt-belediyesi-personel-alimi

Siirt Belediyesi Personel Alımı

Siirtli vatandaşların merakla beklediği Siirt Belediyesi personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için derledik. Siz de belediye iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Siirt Belediyesi memur veya işçi alımı ilanlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlamaktadır.

Ülkemizin, kendine özgü şehirlerinden biri olan Siirt, özellikle son yıllarda ki atılımlarıyla, tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Hal böyle olunca, Siirt Belediyesine birçok görev düşüyor. Şehrin oturmasını sağlamak, altyapı hizmetleri, hızla aratan nüfus, belediyeyi personel alımına itiyor. 2016 yılı için de Siirt belediyesi personel alımı yapabilir. Yine 2016 yılında, Siirt belediyesi işçi alımı da yapması bekleniyor.

Belediye İş İlanları

Gelişmekte olan bu güzel şehirde, Siirt belediyesi iş ilanları ile duyurularını, devletin resmi personel sitelerinden duyurmaktadır. Kendi sitesinden ve duyurulardan, Siirt belediyesinin adaylarda aradığı nitelikleri öğrenebilirsiniz. Belediye yine iş ilanları üzerinden, mülakat mı yoksa yazılımı yapacağını da, duyuracak. Siirt belediyesi iş ilanlarıve duyurularını,  pozisyonlarını, aranan nitelikleri, iş ilanları sayfasından takip edebilirsiniz. Küçük ama şirin olan bu il de, ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Siirt’te ki vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iş ilanlarına, başvurular belediyeyi de memnun etmektedir.

Personel Ve Elemanlarda Aranan Nitelikler

Siirt belediyesi eleman alımı ilan ile duyurulacağı için, aranan niteliklerde işin pozisyonuna göre, ilanlarda duyurulacaktır. Belediyenin genel olarak aradığı niteliklerden birkaçı şunlardır. TC vatandaşı olmak, Siirt’te oturuyor olmak ve adli sicil kaydı bulunmamak. Ayrıca belediye memur alımında, KPSS puanlarını da göz önünde bulunduracak. Elaman alırken adayları, sözlü ve ya yazılı sınava tutması beklenen belediye, nitelikli elemanları bu şekilde tespit edecek. Gelişen bir şehir olan Siirt’in, belediyesinin iş ilanlarına herkes başvurabilir. Siirt Belediyesi memur veya işçi alımı ilanlarını devlet personel başkanlığı resmi sitesinden, ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlamaktadır.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Kerim

  Bilgisayar programcılığı okuyorum. Bu sene bitiyor işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Derya

  Muhasebe mezunuyum siirtte yaşıyorum işe ihtiyacım var

 • sevgi

  bende istiyorumm iş işe çok ihtiyacım warrrr

 • Nevzat yalcin

  Muş alparslan universitesi yerel yönetim bölümü mezunuyum kpss puanim var belediye de çalışmak istiyorum yardimci olursaniz memnun olurum saygilarimla

 • Fatih

  Lise mezunuyum siirtte oturuyorum
  Ve issizim kpss ye girip yüksek bir puan aldıktan sonra belediyeye memur başvurusu yapmak istiyorum yardimci olur musunuz

 • fatma çetin

  4 yıllık üniversite mezunuyum işsizim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin