Şişecam Personel Alımı İş İlanları 2017

Şişecam Personel Alımı Yapıyor!

Şişecam insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Şişecam personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Şişecam iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Şişecam iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Şişecam eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Şişecam İnsan Kaynakları

Şişecam başarılarının çalışanlarına bağlı olduğuna inanan ve çalışanına değer veren bir şirket kültürü ile faaliyet gösterdiğinden, insan kaynakları departmanını sürekli geliştirir ve yeniler. İnsan kaynakları departmanı Şişecam personel alımı sürecinin bütün detaylarıyla en başından en sonuna kadar ilgilenir.

Şişecam firmasında insan kaynakları yönetiminin temel amacı; şirket değerlerini koruyup geliştirebilecek, özel yetenekli, bilgi ve deneyim seviyesi yüksek, faaliyet alanları noktasında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirmek ve var olanları şirket bünyesine dahil etmektir. İş alımında, iş başvurusu yapan bireylerin yeteneklerine, süregelen eğitim ve gelişim süreçlerine, tüm İnsan Kaynakları sorumluları hiçbir ayrım ve kayırma yapmaksızın, ayrıcalık tanımadan değerlendirmektedir. Süreç geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış bilimsel temelli araçlar kullanılarak değerlendirilmektedir.

Şişecam iş başvurusu yapmak ve şirketin bir parçası olmak istiyorsanız firmanın resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Şirketin açık pozisyonlarına, Şişecam Kariyerim Portalı üzerinden başvurabilirsiniz.

Şişecam Ücret Politikası Ve Yan Hakları

Piyasayla uyumlu şartlarda ücret ve yan haklar belirleyerek çalışanlarının haklarını koruyan Şişecam, performansınızı, pozisyonunuzu, yeteneklerinizi, tecrübelerinizi ve en önemlisi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmiyor ve haklarınızı sizi memnun edecek şekilde size sunuyor.

Ücret politikası, piyasa şartlarına uyumu, kişinin kendi öz yeteneklerine, performansına ve gelişimine göre değişkenlik gösteren rekabetçi bir politikadır. Performansa dayalı ücretlendirme ile terfi şansınızın önünü her zaman açık bırakılmakta.

Yan haklar çalışanların ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Çeşitli ve esnek yan hak sistemlerinin dilediklerinden faydalanmak personele bırakılıyor, personel dilediği yan hak sisteminden yararlanabiliyor.

Ayrıca firmalarına değer katacak her yenilikçi hareketi ödüllendiren kurum, kurumsallaşma noktasında Türkiye’nin en önde gelen firmalarından. Şişecam iş ilanları kurumsal bir firmada çalışmak isteyen bireylerin favori iş ilanları arasında yer almakta.

Şişecam İş İlanları

Cam üretim sektöründe Türkiye’nin en önde gelen şirketlerinden biri olan Şişecam bünyesinde çalıştırılmak üzere, çeşitli alanlarda personel alımı yapmaktadır. Şişecam iş ilanları arasında pek çok farklı meslek grubundan iş ilanları yer almaktadır.

Şişecam  Personel Alımı ve İş Başvurusu Koşulları

Şişecam iş başvurusu internet üzerinden birkaç adımda yapılabilmektir. İş ilanına ait özellikleri taşıyan adaylar internet üzerinden form doldurarak iş ilanına başvurabilirler. Her iş ilanı için aranan nitelikler, özellikler ve iş başvuru koşulları değişmektedir.

Şişecam resmi kariyer sayfasına gitmek ve iş başvurusundan bulunmak için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • Leyla

  ben eskişehrde yaşyorum 3aydır işsizim kirada otryorum 2çocuğum var çok zor durumdym şişecam fabrikası olsun başka fabrka işleri olsun işe acil ihtyacm var lütfen rica edrim yardmcı olun zordurmdym eşimin imeil adresnden yazyorm tezzamanda cevap yazn lütfn durumum kötü

 • yasemin

  Mrb ben yasemin şenturk 1986 fatih doğumluyum ıstanbulda sultangazide oturuyorum 7aydlr işsizim 9 yll vardiyeli çalıştım benim için gece gündüz fark etmez sigortall bir işe ihtiyaclm değerlendirirseniz sevinirim

 • Erdem

  Tir soforuyum emekliyim is arıyorum ismim erdem kurt

 • aygun

  Ben.aygun argana 6aydir calismiyorum is ararken sizin ilani gordum sizin tasoron firmaniza gittim haber gelcekti gelmeyince gunluk ise basladim ama sigortali ise baslamamlazim bana yardimci olursaniz sevinirim benim icin gece gunduz farketmez

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin