Sivas Belediyesi Personel Alımı 2017


sivas-belediyesi-personel-alimi

Sivas Belediyesi Personel Alımı Yapıyor!

Sivaslı insanlarımızın dört gözle beklediği Sivas Belediyesi personel alımı ilanını çeşitli haber kaynaklarından sizler için derledik. Sivas Belediyesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sivas Belediyesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sivas Belediyesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Belediye içerisinde en çok eleman ihtiyacı oluşan pozisyonlar arasında zabıta alımı, temizlik işçisi ve sözleşmeli personel alımı yer almaktadır. Bu pozisyonlarda sözleşmeli kadrolara yerleşen kişiler daha sonrasında açık olması durumunda kadrolu eleman pozisyonlarına da yerleştirilmektedir. Yani geçici olarak başladığınız işinize ilerleyen dönemlerde sözleşmeli personel olarak devam edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca başka bir önemli konu da Sivas Belediyesi personel alımı ilanlarını yayınlarken çok dikkatli davranan ve aday seçme değerlendirme aşamasında titiz davranan bir belediyecilik anlayışı benimsemesidir. Bu yüzden yayınlanan ilanlara başvurularınızı yaparken iş tecrübeniz ve özverili davranmanız çok önemlidir.

Sivas Belediyesi aradığı pozisyonlarda genellikle daha öncesinde aranan niteliklerde çalışma yapmış kişilere ağırlık vermektedir. Böylelikle ihtiyaç duyulan hizmetleri en hızlı şekilde hizmete sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle herhangi bir şekilde açık olduğu durumlarda Sivas Belediyesi eleman alımı için ilan vermektedir. Yapılan görüşmelerde iş için en uygun kriterleri taşıyan kişilerin başvuruları kabul edilmektedir.

Belediyeler iş alımı için başvuruları taşeron şirketler yardımıyla sağlamaktadır. Belediyelerde çalışmak isteyen kişiler başvurularını yaptıktan sonra Sivas Belediyesi işçi alımı için gerekli sayıda personelini yerleştirdikten sonra anlaşmalı firmalarında işçi ihtiyacı olması durumunda buralara da yönlendirmeler yapmaktadır.

Henüz alım ilanlarını yayınlamayan belediyenin hangi zamanlarda ilanlarını açacağı belli olmasa da ihtiyaç duyulan pozisyonlarda nitelikli personel alımları gerçekleştirmeye çalışan Sivas Belediyesi, 2016 yılında da Sivas Belediyesi personel alımı için ihtiyaç olan pozisyonların ilalının güncel olarak belediyenin resmi sayfasında ve internet sitelerinde yayınlamaktadır. Belediye iş ilanları takibi için buraya tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • Adem topul

    Sayın sami bey işsiz vatandaşlarınıza iş imkanı sunmayı düşünmüyor musunuz ben işsizim sizden diğer insanlar gibi iş talebinde bulunuyorum bilgilerinize arz ederim

  • sinan

    25 yaşındayım bekarim salık durumum iyi

  • ayşe

    nasıl olsa bizz adamı dayısı olmayanlarr giremiyecek bizlerde iş kur u takipteyiz

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin