Soyak Holding Personel Alımı 2017

soyak-holding-personel-alimi

Soyak Holding Personel Alımı Yapıyor!

Soyak Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Soyak Holding personel alımı yapıyor. Soyak Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Soyak Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Soyak Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1961 yıllarında kurulan Soyak Holding ülkemizin köklü şirket gruplarından birisidir. Gayrimenkul, Enerji, Çimento ve Döküm gibi sektörlerde güçlü markalarıyla faaliyetlerini sürdüren Soyak Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan firma aynı zamanda ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Sizin de bu büyük firmada bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Soyak Holding’e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Soyak Holding İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları topluluğumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan, pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek bir sistem dahilinde profesyonelce yönetmek temel amacımızdır.

Soyak Topluluğu bünyesinde; işe alımlarda birinci görüşmeler İnsan Kaynakları birimleri tarafından yetkinlik bazlı olarak gerçekleştirir. Adayın beklenen görev, nitelik ve yetkinliklere uygunluğu raporlanır. İnsan Kaynakları birimleri tarafından uygun bulunan adayların teknik bilgisi, takıma uygunluğu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğinin ölçümü; ilgili birim yöneticileri tarafından değerlendirilir. Tüm değerlendirmeleri olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma uygulamaları gerçekleştirilir. Seçme yerleştirme sürecindeki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

Soyak Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyetlerini sürdüren Soyak Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Soyak Holding’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Ali Yavuz

    Yurtdışıçalışmak istiyorum Csürücü belgesi damperli kamyon şoförüyum 1971 doğum.

  • ARİF

    E.G ehliyetim var SRC 2-4 var Piskoteknik var Mikser Danper Servis Terçübem var bu işlerde 8 Senedir çalışıyorum. 6 Aydır boştayım ACİL İŞ ARIYORUM ARİF ERÇEK

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin