Tekin Acar Personel Alımı 2017

tekin-acar-personel-alimi

Tekin Acar Personel Alımı Yapıyor!

Tekin Acar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tekin Acar personel alımı yapıyor. Tekin Acar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tekin Acar iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tekin Acar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tekin Acar 1979 yılında Ankara küçük mağazada faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar içerisinde kozmetik sektöründe yenileyen Tekin Acar bugün Türkiye’nin bu alanda en önemli firmalarından birisidir. Bünyesinde yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan Tekin Acar personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Tekin Acar İnsan Kaynakları

Tekin Acar Cosmetics, kozmetik perakendeciliği sektöründe 30 yılı aşan tecrübesi, sektöre kazandırdığı yenilikler ve Türkiye’nin 25 ilinde 500 çalışanı ve 77 mağazasıyla lider markadır.

En önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket eden ve stratejik planları doğrultusunda orta ve uzun vadeli hedeflerini göz önünde bulundurarak insan kaynakları planlaması yapan Tekin Acar Cosmetics’te kariyer planınızı oluşturmak ve kendinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Değer yaratan, güvenilir, duyarlı, etik değerlere bağlı, değişime açık, uzun vadeli, yenilikçi, sonuç odaklı ve alışılagelmiş sınırların dışında düşünebilen takım oyuncularının ödüllendirildiği Tekin Acar Cosmetics’te çalışanlar mesleki ve kişisel eğitimlerle sürekli bilgilendirilir ve desteklenirler.

Siz de çalışanları için heyecan duyan bir şirkette, mükemmellik peşinde dinamik ve yenilikçi bir takımda yer almak istiyorsanız sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tekin Acar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok şehrinde mağazası bulunan Tekin Acar yılın her döneminde personellere ihtiyaç duymaktadır. Henüz Tekin Acar personel alımı listesine ulaşamasak da firmanın resmin web sitesinden açık pozisyonları takip edebilir ve iş başvurunuzu o kanaldan gerçekleştirebilirsiniz.

Tekin Acar’ın açık pozisyonlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız. 

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • Sezai

    Acil iş arıyurom sultanbeyli de oturuyurom askerliğimi yapmışım paketleme bülümünde çalışyurom sizinle çalışmak istiyorum teşekkürler

  • Döndü

    Kozmetik alanda çalışmak istiyorum.

  • Seren Kalaycı

    Kozmetik ilgi alanim ayni zamanda makyaj alanında eğitim aldim ve genelde hep bu islerde çalıştım bu işi severek yapıyorum sizinle natuluse magazanizda çalışmak istiyorum 05535800089 ulaşirsaniz cok mutlu olucam.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin