Telpa Personel Alımı 2017


telpa-personel-alimi

Telpa Personel Alımı Yapıyor!

Telpa insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Telpa personel alımı yapıyor. Telpa iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Telpa iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Telpa eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Telpa İnsan Kaynakları

Temel amacı katma değerli dağıtım hizmetleri sunmak olan, Türkiye genelinde yaklaşık 11.000 satış noktası ile doğrudan çalışan, mobil ürün alanının lider distribütörüyüz.

En ileri teknolojiye sahip teknolojik alt yapımız ile satış, satış sonrası destek, pazarlama ve katma değerli lojistik alanlarında hizmet veriyoruz.

İş modelimiz çerçevesinde ürün ve çözümlerimizin bulunurluğunu, tüketicilerimizin en yaygın şekilde ulaşabileceği satış noktalarında sağlarken, talebin yaratılmasına da yardım ediyoruz.

Satış sonrası hizmetlerimizle en yüksek hızı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak ‘distribütörünüz Telpa ise içiniz daima rahat olsun’ diyoruz. ( Kaynak )

Telpa Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Telpa personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ayrıca ülke genelinde de farklı bölgelerde eleman ihtiyacı duyan firmanın açık pozisyonları inceleyerek Telpa’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
YENİ LİSANS-KEY HESABI SATIŞ UZMANI İstanbul – Avrupa
Teknoloji Uzmanı İstanbul – Avrupa
WEB TASARIM UZMANI İstanbul
Ürün Danışmanı İstanbul, Adana, Mersin, Ankara, Eskişehir, Antalya, Gaziantep.
GENÇ ASP.NET YAZILIM UZMANI İstanbul
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin