Tosyalı Holding Personel Alımı 2017


tosyali-holding-personel-alimi

Tosyalı Holding Personel Alımı Yapıyor!

Tosyalı Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tosyalı Holding personel alımı yapıyor. Tosyalı Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tosyalı Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tosyalı Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tosyalı Holding’in temelleri 1952 yılında İskenderun’da küçük bir dükkanda atılmıştır. Soba-boru, kazan-kova üretimiyle faaliyetlerine başlayan Tosyalı ailesi bir süre sonra sektörde Türkiye’nin en büyük üreticileri arasında olacağından şüphesiz habersizlerdi. Seneler sonrasında ticarete atılarak büyümenin ilk adımını atan firma takvimler 1993 yılını gösterdiğinde A.Ş kimliğine bürünen Tosyalı Holding bugünkü adını da 1988 yılında almıştır. Çatısı altında çalışan binlerce işçisiyle hizmetlerini sürdüren Tosyalı Holding personel alımı yapamaya devam ediyor. Siz de ülkenin ne büyük holdinglerinden birisi olan Tosyalı Holdingde çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Tosyalı Holding İnsan Kaynakları

Neden Tosyalı Holding 

TOSYALI Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, insan kaynağının gücü ve farkı ile elde edildiğinin bilincindedir. TOSYALI Holding; tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve sahip olduğu yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir.

TOSYALI Holding; Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanır. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden, statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

TOSYALI Grubunu bu noktaya getiren şirket kültürümüz ve temel prensiplerimizin, tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş olmasıdır. Başta üst yönetim olmak üzere, tüm çalışanlarımızın kendilerini sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık tutmaları değişimi özümsemeleri, değişime liderlik etmeleri, fark yaratan özelliklerimizdendir.

Tosyalı Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak Osmaniye bölgesinden yapacak olan Tosyalı Holding personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İnşaat Kontrol Amiri Osmaniye
Muhasebe Sorumlusu Osmaniye
Muhasebe Müdürü Osmaniye
Mühendisler İstanbul, Osmaniye
Planlama ve Lojistik Mühendisi Osmaniye

Tosyalı Holding iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Bilal

    Torna tesviye argon kaynak gazaltı elektrik kaynak tamir bakım onarım beton santral oparator konveyör tamiri bilal

  • ömer yılmaz

    ben38 yasıdayım. EGECELİKA.Ş de calısmaktayım pota ocagı teknisyeni olarak 12YILDIR.yüksek aliminyumlu kapalı dökümler cq15.20mnv4,55crv4.qst32.qst34.sg2sg3orlikon askaynak-abd1008.abd1006,ve4 kabonlu tellik4.daha nicelerini büyük bir titizlik ve ustalıkla yapıyorum sizinle calısmak isterim.refesanslarım kalite kontrolmüdürü.OKTAY AKMANve CELİKHANEMÜDÜRÜ.YILMAZ KUYNER SAYGILAR KOLAY GELSİN

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin