Trabzon Belediyesi Personel Alımı 2017


trabzon-belediyesi-personel-alimi

Trabzon Belediyesi Personel Alımı

Trabzonlu vatandaşların merakla beklediği Trabzon Belediyesi personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için derledik. Sizler de Trabzon Belediyesine iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Trabzon Belediyesi eleman ve işçi alımı ilanlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda açıklamaktadır. Trabzon Belediyesi iş ilanları haberlerini güncel medyadan sürekli takip ediyoruz ve bu ilanları takipçilerimizle en hızlı şekilde paylaşmaya çalışıyoruz.

Karadeniz Bölgesinin Samsun’dan sonra ikinci kalabalık şehri olan Trabzon nüfus açısından da Türkiye’nin 29. kalabalık şehri. Bu nüfusa daha iyi hizmet verebilmek için 2012 yılında hükümet tarafından çıkarılan bir yasayla Büyükşehir Belediyesi olan Trabzon Belediyesi kurduğu büyük yapısıyla da yöre halkına önemli bir istihdam olanağı sağlıyor. Burada yaşayan işsiz nüfusu memnun eden Trabzon Belediyesi personel alımı ilanları dikkatle takip ediliyor. Karadeniz’in zorlu yaşam koşulları belediyelerde iş bulunca biraz daha kolaylaşıyor.

Toplam ilçe sayısının 18 olduğu Trabzon ili merkez belediyesi “Büyükşehir Belediyesi” olarak hizmet veriyor. Bu belediye çalışanlarının sayısı da fazla demek. Ama özellikle büyük şehir belediyelerine iş bulabilmek daha zor. Çünkü kalifiye elemanlar tercih ediliyor. Trabzon Belediyesi iş ilanları içinde yayınlanan geçici mevsimlik işçi alımları, temizlik personeli ve kalıcı memur alımlarında da bu unsur hemen göze çarpıyor. Özellikle kalıcı memur kadroları için iyi bir KPSS puanı kazanmanız gerek. Hatta daha sonra çağrılacağınız mülakatlarda da yüksek başarı göstermelisiniz. Yani Trabzon Belediyesi eleman alımı içinde yer bulabilmek sizin vasıflarınıza sıkıca bağlı oluyor.

Büyükşehir Belediyesi yaptığı planlamalar çerçevesinde Trabzon Belediyesi işçi alımı ilanlarını ihtiyaç halinde açıklamaktadır. Fakat Trabzon Belediyesi resmi sitesi üzerinden direkt iş başvurusunda bulunmayın, bu başvurular kabul edilmiyor. İş başvurusunda bulunurken özenli bir CV hazırlayın ve dikkatlice gönderin. Bunlar bile işinizde kalıcı olabilmek için sahip olduğunuz vasıfları gösteren ipuçları olacaktır. Trabzon Belediyesi memur ve işçi alımı ilanlarını, ihtiyaç durumunda devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın



 
 
 

5 Yorum

 • Mehtap

  Üniversite mezunu ben gibi birisi de işsiz gezer.

 • CML ŞNGN

  TRABZON VE AKÇAABAT DAN VAR MI ALIMLAR TAŞOREN ÇOK İHTİYAÇLIYIM ALLAH RİZASIİÇİN

 • ertanç

  alayınıza kiprıt çöpü sizlere oy verdiğim için yazıklar olsun sizlere yıllardır müracat ediyorum boş ama bu sefer olmayacak sizleri allaha havale ediyorum

 • Erdal

  Merhaba meslek lisesi makine bölümü mezunuyum is arıyorum belediye de çalışmak istiyorum

 • damla

  merhaba Uşak ünv. tesi Yerel Yönetimler Mezunuyum Belediyede herhangi ilgili departmanda iş arıyorum yardımcı olursanız eğer sevinirim iyi çalışmalar

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin