Türk Telekom Personel Alımı 2017

turk-telekom-personel-alimi

Türk Telekom Personel Alımı 2016

Türk Telekom insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara göre Türk Telekom personel alımı yapıyor. Türk Telekom iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türk Telekom iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için bu haberde hazırladık. 2016 yılı için Türk Telekom Personel Alımı ve Başvuru Detayları hakkında gerekli bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ülkemizdeki telekomünikasyon sektörünün en önemli markaları arasında yer alan Türk Telekom Türkiye’de ki hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Son olarak Avea’nın da artık Türk Telekom olarak hizmet vermeye başlamasıyla iş kolları çoğalan Türk Telekom personel alımı yapmaya devam ediyor. Kariyer hayatınıza bu denli büyük bir şirkette devam etmek için Türk Telekom açık pozisyonlarından size uygun bir iş seçip şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Telekom İnsan Kaynakları

Türk Telekom insan kaynakları, kurum kültürüne uygun, yetenekli adaylar aradığını ve bu değerleri Türk Telekom markasına kazandırmak için çalıştıklarını belirtiyor.

Türk Telekom, personel adaylarında Müşteri Odaklılık, Güvenilirlik, İnsan  Odaklılık ve Çeviklik gibi nitelikler aramaktadır. Bu yüzden işe alım sürecinde çok özenli davranılıyor ve adaylar sıkı bir süzgeçten geçiriliyor. Yukarıdaki niteliklere sahip olan adayların bir adım daha önde olduğunu belirtmekte fayda var.

Türk Telekom insan kaynakları, personel aradıkları açık pozisyonlar için kendi aday veri tabanında araştırma yapıyor ve uygun görülen adaylar için bir havuz oluşturup işe alım sürecini başlatıyor.

Türk Telekom Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ülkemizin dört bir yanından sürdüren Türk Telekom personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu günlerde 100’ün üzerinde açık pozisyonu bulunan Türk Telekom yüzlerce insana daha iş imkanı sunuyor. Türk Telekom şirketinin açık pozisyonlarından bazılarını aşağıda bulabilirsiniz;

  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – ( Çok Sayıda )
  • Müşteri Temsilcisi – Yabancı Dil
  • Müşteri Temsilcisi – Engelli Personel
  • Raporlama Uzmanı
  • Satış Öncesi ve Satış Sonrası Destek Uzmanı
  • Çözüm Tasarım Danışmanı
  • Veri Giriş Elemanı
  • Kurumsal Müşteri Temsilcisi
  • Kiralama Uzmanı

Türk Telekom Personel Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için Türk Telekom Kariyer sitesini kullanabilirsiniz. Başvuru yapmak için üyelik girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz yoksa yeni bir üyelik açarak bu işlemlere devam edebilirsiniz. Türk Telekom kariyer sayfasına gitmek için buraya tıklayanız. Ve aşağıda yer alan link adresinden Türk Telekom açık pozisyonlarını güncel haliyle bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin