Tüyap Personel Alımı İş İlanları 2017


tuyap-personel-alimi-is-ilanlari

Tüyap Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Tüyap insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Tüyap personel alımı yapıyor. Tüyap iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tüyap iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Tüyap eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük fuarcılık gruplarından biri olan Tüyap personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Tüyap iş ilanları hakkında detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Tüyap İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI FELSEFEMİZ

İşletmelerin ilgi alanları hangi yönde olursa olsun, genel amaç tartışmasız olarak, başarıyı elde etmektir. Biz fuarcılık gibi insan ilişkilerinin en üst düzeyde olduğu bir sektörde, başarının ancak çağdaş, düzenli ve sürekli stratejik insan kaynakları politikaları ile sağlanabileceğine inanıyoruz.

İnsanı insan yapan evrensel değerleri dışlayan, kişisel gelişim ve beklentilerin karşılanmasını engelleyen, doğal çevreye zarar veren, etik anlayıştan uzak fırsatçı bir çalışma yaşamını kesinlikle reddediyoruz.

Fuarcılık sektöründe Türkiye ‘de ilk olan Tüyap ailesi, 30 yılı aşkın süredir benimsediği bu felsefeyi, bireysel gelişim yanında, işletme ve ülke beklentilerini karşılamayı da amaç haline getiren tüm çalışanları ile birlikte, gelecek bin yılda da sergileme kararlılığındadır.

İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME

Personel seçimi, en alt kademedeki çalışanlardan, en üst kademedeki yöneticilere kadar, İnsan Kaynakları Bölümü ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir. İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede, eğitim, tecrübe, kişisel özellikler başlıkları altında olan Tüyap standartları esas alınır.

Tüyap Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapacak olan Tüyap personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Tüyap insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Proje Satış Uzmanı Ankara
Proje Satış Uzmanı Konya
Proje Müdürü İstanbul – Avrupa , Anadolu
Elektrik Mühendisi İstanbul – Avrupa
Elektrik Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Teknik Eleman İstanbul – Avrupa
İtfaiye Görevlisi İstanbul – Avrupa
Reklam Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa
 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

5 Yorum

 • LÜTFÜ

  lütfen yazdıklarıma cevap verırsenız ınanın cok mutlu olurum Tuyap ailesi olarak çalışmaktan onur ve gurur duyacağıma emın olabılır sızler ıcın kendımden ödun vererek çalışmak ıstemekteyım sadece tuyap ailesinde olmak istemekteyım

 • Sadoqat

  Meraba türkiyede evliyim aslan özbekistanlıyım rus Türkmen kazak dillerini bilyurim Türkçemiz güzel sizinle çalışmak isterim

 • LÜTFÜ

  merhaba 15 yıllık turızmcıyım 4 yıldızlı otelde genel müdür olarak calısmaktayım.ama sizlerle çalışmak ıstemekteyim sizler için uygun olduğu takdırde cok mutlu olurum. güzel bır verım verıp guzel yerlerde olabılmek amacım.

 • MUKADDER

  kocaeli ünüversitesi SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK OKULU MEZUNUYUN İTFAİYE GÖREVLİSİ ALIMINIZA İLGİLENMENİZİ ARZ EDERİM

 • faruk azkun

  erzurumdan selmlar inşaat teknikeriyim gercekten tecrubeliyim 15 yillk tecrubeye sahibim sizinle calişmak istiyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin