Valeo Otomotiv Personel Alımı 2017

Valeo Otomotiv Personel Alımı Yapıyor!

Valeo Otomotiv insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Valeo Otomotiv personel alımı yapıyor. Valeo Otomotiv iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Valeo Otomotiv iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Valeo Otomotiv eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otomotiv sektöründe tanınmış bir marka olan Valeo Otomotiv personel alımı yapmaya ülkemizde de devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak ve Valoe Otomotiv’e iş başvurusu yapmak istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Valeo Otomotiv İnsan Kaynakları

Neden Valeo Servis?

Valeo Grup içerisindeki aktivitelerimizin özel misyonu gereği, satış, pazarlama, finans, kalite, lojistik ve insan kaynakları konularında kendini kişisel ve profesyonel olarak geliştirmek isteyen adaylara büyük imkanlar sunmaktayız.

100’den fazla ülkede hizmette bulunmasıyla, Valeo Servis büyük rekabet içerisindeki otomotiv pazarının zorluklarına kolayca adapte olabilen bir yapıdadır. Bu yapıya katılacak kişiler tamamen uluslararası bir ortamda otonomi, yaratıcılık, beceri, analitik sentez ve zekalarını ortaya koyma fırsatını bulacaklardır.

Müşteri karşısında ürün bilgisi konusundaki kapasiteleri ile Valeo Servis çalışanları, olabilecek sorunları kısa sürede çözmek ve müşterilerini memnun etmek üzere görevlendirilmişlerdir.

Valeo Otomotiv Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Bursa bölgesinde yapan Valeo Otomotiv personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Valeo Otomotiv’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link adresini de kullanarak firmanın güncel açık pozisyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Valeo Otomotiv iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

http://www.kariyer.net/valeo-otomotiv-sanayi-ve-ticaret-as-is-ilanlari-c1301-p3293/

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • Mehmet ali

    Ermetel tofasta clstm kaynak robot.uretim.govde.bakim.kalite.islerinde.clstim

  • Emirhan

    21 yaşındayım punta robot kaynak operotoruyum 3 sene deneyimim var çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum sizinle çalışmak istiyorum

  • Veysel

    Merhaba ben form doldurmutum bursaya yeni tasindim is arıyorum her bölümde çalışırım vardiyalara muhakkak uyarım . İstekliyim ve ogrenmeye açığım her işi . Beni tercih ederseniz pişman olmazsınız. Sa

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin