Yataş Personel Alımı 2017


yatas-personel-alimi

Yataş Personel Alımı Yapıyor!

Yataş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Yataş personel alımı yapıyor.Yataş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Yataş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Yataş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yataş’ın temelleri 1976 yılında atılmıştır. O zamanlar adı Süntaş A.Ş. olan firma Anadolu’nun ilk sünger fabrikası olma özelliğine sahiptir. Daha sonraları süngerleri yatak, yaylı yatak üretimleriyle kendisini büyüten Yataş bugün ülkenin en önemli yatak ve mobilya markalarından birisidir. 48 ülkede faaliyetlerini sürdüren 1’400’ün üzerinde çalışanı olan Yataş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yataş İnsan Kaynakları

YATAŞ GRUP tarafından benimsenen, “İşletmelerin en önemli gerçeğinin insan faktörü olduğu ve İnsana yapılan yatırımın en büyük yatırım olacağı inancıyla insan kaynaklarımıza gereken önemi vermek” ilkesi ışığında,

  •  Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yaparız.
  •  Rekabet üstünlüğü insan kaynağımızın asıl temelidir.
  •  Çalışanlarımız Şirketimizin değerlerini benimser.
  •  YATAŞ’ın çalışmak için tercih edilen bir Şirket olmasını hedefleriz.
  •  YATAŞ’ın ilkelerine uygun şekilde, Çalışanlarımızın ve Şirketimizin beklentilerini dengeleriz.
  •  Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir ve teşvik ederiz.
  •  İhtiyaçlarımızın karşılanmasında Şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.
  •  İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve Şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

Yataş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok ilinde elemanlara ihtiyacı olan Yataş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıdaki link adresinden Yataş’ın açık pozisyonlarını görebilirsiniz. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde Yataş’a iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/

Yataş iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin