Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

ziraat-bankasi-personel-alimi

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik konusuna en çok dikkat eden bankalardan birisi olan Ziraat Bankası son zamanların en büyük Ziraat Bankası güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyurusunu yaptı.

Ziraat Bankasına güvenlik görevlisi olarak girmek isteyenler, başvurularını Ziraat Bankası alımı başladıktan sonra belgelerini tam olarak hazırlayarak yapabilirler. Güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin bay olsun bayan olsun özel güvenlik kimlik kartına sahip olmaları gerekiyor.

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Sahibi Olmak

Bir bankada veya farklı bir kuruluşta eğer güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız, mutlaka bir özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmanız gerekmektedir. Peki özel güvenlik kimlik kartı kim tarafından verilir? Özel güvenlik kimlik kartının geçerliliği ne kadar devam eder?

Özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak bu belgeyi veren kurslara müracaat etmelisiniz. Özel güvenlik olabilmeniz için ilk olarak en az lise diploması sahibi olmalısınız. 18 yaşını doldurmuş olmalısınız fakat 30 yaşını da aşmamış olmanız gerekli.

Bankalara Güvenlik Görevlisi

Fazla kilolu olanların veya boyu kısa olanların da güvenlik görevlisi olamayacağını biliyoruz. Özel güvenlik kimlik kartı almak istediğinizde silahlı güvenlik mi yoksa silahsız güvenlik mi olmak istediğinizi açıkça Özel güvenlik kimlik kartı almak için başvurduğunuz birime bildirmeniz gereklidir.

Ziraat Bankası güvenlik görevlisi maaşları her şube için değişmektedir. Merkez Ziraat Bankalarında farklı, semt şubelerinde farklı işlemler yapılmaktadır.

Daha önce yayınladığımız Ziraat Bankası Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Ziraat Bankasına nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.
 

Etiket:

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Ömer

    Ömer silahlı güvenlik belgem var evli iki çocuk babasıyım. Ağrıda ikamet etmekteyim. E sınıfı sürücü belgem var sizinle çalışmak benim için gurur verici olur.

  • bahrı

    guvenlık elemanı ıcın aramıştım

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN