1e1 Personel Alımı 2017

1e1-personel-alimi

1e1 Personel Alımı Yapıyor!

1e1 insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre 1e1 personel alımı yapıyor. 1e1 iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? 1e1 iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde 1e1 eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İlk olarak Konya’da makro market adıyla hizmetlerine başlayan firma 1996 yılında Antalya’da ilk şubesini açmasıyla şehrin tüketicilerine merhaba demiştir. 2009 yıllarında tamamen değişikliğe giden firma 1e1 adını da bu yıllarda almıştır. Bugün sadece Antalya’da hizmetlerini sürdüren 1e1 personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de 1e1’de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan 1e1 insan kaynakları bildirisini ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi göreceksiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

1e1 İnsan Kaynakları

1e1 insan kaynakları politikası ile şuna inanır!

“ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.” En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kurumumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratılıcığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak kurumumuzun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.”

1e1 Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının tamamını Antalya’dan yapan 1e1 personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size göre bir işe karar verdikten sonra başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Şarküteri Görevlisi Antalya
Mağaza Yöneticisi Yardımcısı Adayı Antalya
Kasiyer Antalya
Reyon Görevlisi Antalya ( Kemer )
Mağaza Destek Görevlisi Antalya
Reyon Görevlisi Antalya
Kasiyer Antalya
Kasap Antalya
Reyon Görevlisi Antalya
Kasiyer Antalya
Şarküteri Antalya ( Manavgat )
Manav Antalya
Kasap Antalya
Şarküteri Görevlisi Antalya
Kuru Pasta Ustası Antalya
Pasta Ustası Antalya
Kasiyer Antalya
Reyon Görevlisi Antalya
Kasiyer Antalya ( Serik )
Engelli Personel Antalya
Kasiyer Antalya
Reyon Görevlisi Antalya
Mağaza Yöneticisi Antalya
Sayım Personeli Antalya

1e1 iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir