1V1Y Personel Alımı İş İlanları 2017

1v1y-personel-alimi

1V1Y Personel Alımı Yapıyor!

1V1Y insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre 1V1Y personel alımı yapıyor. 1V1Y iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? 1V1Y iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde 1V1Y eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

E-ticaret sektöründe adını çok fazla duyurmuş firmalardan birisi olan “bir varmış bir yokmuş” yani diğer adıyla 1V1Y personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

1V1Y Hakkında

Bir Varmış Bir Yokmuş, Türkiye’nin moda ve perakende sektörüne imza atmış markalarının gücü ile Ekim 2011’de kurulmuştur.

Güncel moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan, keyifli bir alışveriş deneyimi önceliğiyle yaşamınızın her anında yanınızda olacak 1V1Y.COM; Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarının sezon koleksiyonlarının ‘en’ lerini avantajlar ile sunan ve markaların geçmiş sezonlarındaki ürünlerine özel kampanyalarla ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

İş Olanakları

İş başvurularınız için lütfen insankaynaklari@1v1y.com adresine özgeçmişinizi gönderiniz.

1V1Y Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu şehirlerden yapacak olan 1V1Y personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinde yayınlamaktadır. Firmanın açık pozisyonlarını takip ederek 1V1Y’de çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Buradan firmanın kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir