7 Tur Personel Alımı 2018

7-tur-personel-alimi

7 Tur Personel Alımı Yapıyor!

7 Tur insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre 7 Tur personel alımı yapıyor. 7 Tur iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? 7 Tur iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde 7 Tur eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin önemli turizm markalarından birisi olan 7 Tur personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

7 Tur Hakkında

7TUR 1978’ de 7 üniversite öğrencisi tarafından kurulur.

80’ lerin ortalarına kadar, yerli ve yabancı gezginlere yurt içi yurt dışı gençlik turizmi programları ana faaliyet alanlarıdır.

90’ ların başlarında 7TUR, dönemin Avrupa ülkeleri vize alabilme anahtarı olan uluslararası seyahat sağlık sigortalarının Türkiye’ de tek satıcısı ve İngiltere’de lisan eğitimi hizmetleri aracılığında açık ara pazar lideridir.

1991’de Irak kriziyle pazar şartlarında oluşan sert değişim, sadece iki ortakla yola devam kararını getirir, kurumsal müşteri hizmetleri odaklı süreç başlar.

2000’lere gelindiğinde 7TUR, yurt içi ve yurt dışı toplantı organizasyonları ve etkinlik yönetiminde pazara yön verenler arasındadır.

Bugün 7TUR, yerli yabancı kurumsal müşteriler ve uluslararası tur operatörlerinden oluşan portföyü ile, kurumsal organizasyonlar (MICE), iş seyahatleri (Business Travel) ve kültürel turlar (In Coming) alanlarında, turizm endüstrimizin en deneyimli, kredibilitesi en yüksek, her yıl gerçekleştirdiği 500’e yakın yurt içi – yurt dışı MICE operasyonuyla pazarın en yüksek iş hacmine sahip firmalarından bir tanesidir. ( Kaynak )

7 Tur Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan 7 Tur personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra 7 Tur’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz