A101 Staj Başvurusu 2017

A101 Staj Başvurusu

A101 staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada A101 şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. A101 staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. A101 Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

A101 firması stajyer alımı üniversite okuyan öğrencileri işlerinde kendilerini en iyi şekilde yetiştirmesi için yapılan uygulamadır. Üniversite okuyan öğrencilerin 3. Sınıf ya da 4. Sınıf olması takdirde diğer belirlenmiş olan şartlara uyan her öğrenci staj başvurusunda bulunabilir. Perakende satış firmaları liderler arasında yer alan A101 firması belli dönemlerde stajyer başvurusu kabul etmektedir.

A101 Firması Hakkında

2008 yılında kurulan a101 market firmaları kısa sürede kendini en iyi şekillerde geliştirerek Türkiye sınırları içerisinde 81 ilde şubeleri ile hizmet göstermektedir. İndirim mağazacılığı pazarı arasına giriş yapan perakende marketler zinciridir.

A101 Firması Staj Şartları

Üniversite okuyan ya da meslek okullarında okuyan öğrenciler olmak. Okulların zorunlu staj kapsamında olduğunu bildiren belgeye sahip olmasıdır. Sosyal güvenlik yasası şartlarına göre 5510 yasası kapsamında okulların stajyer öğrencilerin sigortasını yapmasıdır. Her hangi bir yüz kızartıcı ceza almaması gerekmektedir.

A101 Firması Staj Başvurusu Nasıl Yapılır

A101 firması stajyeri olmak için A101.com web sitesinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Sadece web sitesinden yapılan staj başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır. Staj başvuru döneminde ilgili bölümler bildirilmektedir. İstenen staj başvuru formunu eksiksiz doldurmanız ve öğrencinin özgeçmişi istenmektedir. Stajlar genellikle merkez müdürlüklerinde muhasebe bölümlerinde yapılmaktadır. A101 firması staj başvurusu yapmak için belirlenmiş olan şartlara uygun olmanız ve staj başvuru formunu eksiksiz doldurmanız takdirinde başvuru yapabilirsiniz.

A101 staj başvurusu için buraya tıklayabilir ve kariyer bölümünden başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin