Abalıoğlu Holding Personel Alımı 2017

abalioglu-holding-personel-alimi

Abalıoğlu Holding Personel Alımı Yapıyor!

Abalıoğlu Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Abalıoğlu Holding personel alımı yapıyor. Abalıoğlu Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Abalıoğlu Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Abalıoğlu Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1941 yılında temelleri atılan Abalıoğlu Holding kısa süre içerisinde iş kollarını büyüterek şehrinin ilklerine imza atan bir firma olmuştur. O yıllardan günümüze kadar iyi bir büyüme kaydeden firma Kağıt, Metal, Enerji, Tekstil gibi daha bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Abalıoğlu Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Abalıoğlu Holding İnsan Kaynakları Politikası

“Önce İnsan” felsefesinden hareketle, şirketimizi geleceğe, ancak çalışanlarımızla taşıyabileceğimize inanıyoruz.

İnsan kaynakları politikalarımız, holding şirketlerinin bütününde insan yönetimindeki önceliklerimize ve temel anlayışımıza uygun olarak şekillenir. Farklı sektörlerde farklı yapılanmalara sahip şirketlerimizin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayarak hayat bulur.

İnsan kaynakları yönetimi anlayışımız, stratejik hedeflerimize yüksek performansla ulaşmamızı sağlayacak yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir. Tüm çalışanlarımız tarafından bilinen, paylaşılan, anlaşılır, şüpheye yer vermeyen ve birbirini destekleyen uygulamaları hayata geçirmek insan kaynakları anlayışımızın temelini oluşturur.

Ayrımcılık oluşturabilecek hiçbir önyargı insan kaynakları anlayışımızda yer almaz. Bu anlayışı, tüm insan kaynakları yönetimi süreçlerimizin yapılandırılması ve uygulanmasında göz önünde bulunduruyoruz.

Abalıoğlu Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Denizli bölgesinde yapacak olan Abalıoğlu Holding çeşitli şehirlerde de eleman ihtiyacı duymaktadır. Açık pozisyon sayısı fazla olan Abalıoğlu Holding personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Üretim Mühendisi Mısır
Üretim Operatörü Denizli
Kimya Teknisyeni/Teknikeri Denizli
Ev Hizmet Elemanı Denizli
Müşteri İlişkileri Stajyeri İstanbul – Anadolu
Yazılım Takım Lideri İstanbul – Anadolu
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Aksaray
Kalite Kontrol Elemanı Denizli
Genel Başvuru Aksaray, Denizli
İplik Satış Uzmanı Denizli
Bütçe ve Finansal Planlama Uzman Yardımcısı Denizli
İnsan Kaynakları Müdürü Denizli
İnsan Kaynakları Uzmanı Denizli
Tasarım Mühendisi Denizli

Abalıoğlu Holding iş başvurusu için tıklayınız.

 

3 Yorum
  1. 29 Ocak 2017
  2. 16 Ocak 2017
  3. 23 Kasım 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir