Acer Personel Alımı 2017

acer-personel-alimi

Acer Personel Alımı Yapıyor!

Acer insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Acer personel alımı yapıyor. Acer iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Acer iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Acer eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Teknoloji sektöründe kendini ispatlamış bir marka olan Acer personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük markanın bir parçası olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir, firmaya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Acer İnsan Kaynakları

Bakış açınızı değiştirdiğinizde , dünyayı görüşünüzü, çevrenizi ve işinizi değiştirirsiniz. Acer’da yaratıcılığı teşvik eden ve kişiliği, özgürlüğü ve özerkliği cesaretlendiren bir atmosfer yarattık. Acer’ın yerleşik ancak bir o kadar da esnek organizasyonu bizi yeni fikirlerle şaşırtmanız ve orijinal düşüncelerinizle meydan okumanız için sıra dışı bir ortamda çalışmaya davet ediyor. Bugün Acer dünyanın en büyük PC üreticilerinden ve lider OEM sağlayıcılarından birisidir. Ancak yerimizde saymıyoruz. Kariyer olanakları arayan yetenekli çalışanlara yeni yönler ve taze bir perspektif sunmaya hazırız. Ayrıca en iyi yetenekleri bularak ve işe alarak böyle bir iş gücünü geliştirmek ve bünyemizde bulundurmaya kendimizi adadık.

Kurumsal Vatandaşlar olarak Türkiye Cumhuriyeti iş kanununda belirtilen şartlara uygun olarak işe alımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Acer her çalışanına eşit haklar sağlayan bir işverendir. Bütün çalışanlarımıza saygı duyulan ve değer verilen onurlu bir iş ortamı sağlıyoruz.

Acer Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden ve ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan Acer personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Acer’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Acer insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin